SeaJets
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

SeaJets

Seajets to grecka firma obsługująca przeprawy promowe z Pireusu, w obrębie obszaru miejskiego Aten na Kretę i Cyklady.

Seajets obsługuje regularne rejsy ze swoją flotą 11 szybkich statków, największą siecią na Morzu Egejskim, łączącą 17 portów o łącznej pojemności ponad 8500 pasażerów i 1450 pojazdów. Flota Seajets, składająca się głównie z najwyższej jakości katamaranów, obejmuje również stylowy jednokadłubowy odrzutowiec Tera Jet, największy we flocie, oraz odrzutowiec Paros, osiągający prędkość odpowiednio 45 i 37 węzłów. Największy katamaran firmy, Champion Jet 1, przewożący do 1000 pasażerów i 200 pojazdów, może pływać z imponującą prędkością 40 węzłów.

Seajets konsekwentnie oferuje wszystkim pasażerom niezawodny, spójny i bezpieczny transport morski od momentu ich powstania w 1989 roku. Decydując się na korzystanie wyłącznie z szybkich promów i z ponad 140 połączeniami promowymi z Pireusu, Rafiny i Krety na wyspy Cyklady, oferują najszybszą i najwygodniejszą usługę dostępną w regionie.

Z directferries.pl można znaleźć SeaJets rozkłady jazdy, taryfy i zakupic SeaJets bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac SeaJets z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy SeaJets