COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SeaJets

Seajets to grecka firma obsługująca przeprawy promowe z Pireusu, w obrębie obszaru miejskiego Aten na Kretę i Cyklady.

Seajets obsługuje regularne rejsy ze swoją flotą 11 szybkich statków, największą siecią na Morzu Egejskim, łączącą 17 portów o łącznej pojemności ponad 8500 pasażerów i 1450 pojazdów. Flota Seajets, składająca się głównie z najwyższej jakości katamaranów, obejmuje również stylowy jednokadłubowy odrzutowiec Tera Jet, największy we flocie, oraz odrzutowiec Paros, osiągający prędkość odpowiednio 45 i 37 węzłów. Największy katamaran firmy, Champion Jet 1, przewożący do 1000 pasażerów i 200 pojazdów, może pływać z imponującą prędkością 40 węzłów.

Seajets konsekwentnie oferuje wszystkim pasażerom niezawodny, spójny i bezpieczny transport morski od momentu ich powstania w 1989 roku. Decydując się na korzystanie wyłącznie z szybkich promów i z ponad 140 połączeniami promowymi z Pireusu, Rafiny i Krety na wyspy Cyklady, oferują najszybszą i najwygodniejszą usługę dostępną w regionie.

Z directferries.pl można znaleźć SeaJets rozkłady jazdy, taryfy i zakupic SeaJets bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac SeaJets z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy SeaJets

SeaJets opinie klientów

 • "Podróż z Aten na Milos"

  Miłe doświadczenie

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super"

  Super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Seajets"

  Polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Magdamin@tlen.pl"

  Everything was great

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy