COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SeaJets

Seajets to grecki przewoźnik, który oferuje przeprawy promowe z Pireusu, w obrębie Aten, oraz z Rafiny na Kretę i na Cyklady.

Seajets prowadzi regularne przeprawy a ich flota to 11 szybkich statków (największa sieć na Morzu Egejskim)o łącznej pojemności ponad 8500 pasażerów i 1450 pojazdów, obsługująca 17 portów. Flota składa się przede wszystkim z wysokiej jakości katamaranów, ale posiada również stylowy monowryt Tera Jet- największy z floty- oraz Paros Jet, mogące poruszać się z prędkością odpowiednio 45 i 37 węzłów. Największy katamaran firmy, Champion Jet 1, może przewieźć do 1000 pasażerów i 200 pojazdów oraz poruszać się z imponującą prędkością do 40 węzłów.

Seajets od początku swojego powstania, tzn. od 1989 roku, oferuje wszystkim pasażerom niezawodny i bezpieczny transport morski. Seajets oferuje najszybsze i najbardziej dogodne usługi w regionie: ich flota składa się tylko z szybkich statków i oferują oni ponad 140 połączeń promowych z Pireusu, Rafiny i Krety oraz na Cyklady.

Z directferries.pl można znaleźć SeaJets rozkłady jazdy, taryfy i zakupic SeaJets bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac SeaJets z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy SeaJets

SeaJets opinie klientów

  • "Magdamin@tlen.pl"

    Everything was great

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Wycieczka na Paros"

    Jesteśmy zadowoleni z żoną przeprawą promową i zwiedzaniem Paros.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Alternatywne firmy i trasy