Prom Mykonos do Thira

Trasa promowa Mykonos Thira łączy Cyklady z Cyklady i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Minoan Lines obsluguje swoje polaczenia do 6 razy tydzien, SeaJets 5 razy dzien, Hellenic Seaways 7 razy tydzien & Golden Star Ferries posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 10 połączeń promowych dzien na trasie Mykonos Thira pomiędzy Cyklady i Cyklady.

Przewoźnicy Promowi - Mykonos - Thira

Średnia cena promu Mykonos Thira

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mykonos Thira to samochod + 2 pasażerów.

Mykonos - Przewodnik

Tworząc jedną z grupy wysp Cyklady, wyspa Mykonos leży między wyspami Tinos, Paros i Naxos. Główne miasto na wyspie, zwane także Mykonos (lub Chora dla mieszkańcow), ma charakterystyczna architekture dla Cyklad z jego białymi domami z niebieskimi oknami, bardzo wąskimi uliczkami i brukowanymi chodnikami, małymi białymi kapliczkami z niebieskimi kopułami. Wielu odwiedzających wybrać się na spacer przez Chora, stary port, Little Venice. Wyspa ma bogate życie nocne i jest czasem określane jako "Ibiza Grecji" w wyniku jego letniej sceny klubowej, która jest główną atrakcją dla tysięcy turystów rocznie.

Wyspa posiada dwa porty. Stary port Mykonos, gdzie promy pasażerskie przybijaja i Nowy Port Tourlos gdzie cumuja głównie statki wycieczkowe. Promy z Mykonos odplywaja do Pireusu i Rafina w Grecji kontynentalnej i na inne wyspy w archipelagu Cyklad, wysp Dodekanezu oraz na Krete.