COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Algieria

Algieria położona jest w górnej części Afryki Północnej dzięki temu można się tam z łatwością dostać promem z Hiszpanii. Oprócz tego, ze względu na dawne kontakty z Francją można się dostać do Algierii również z tego panstwa. Bez względu na port który wybierzesz, wszystkie rejsy przez Morze Śródziemne trwają dość długo i wskazane jest wybranie kabiny jako zakwaterowanie, aby móc podróżować w komfortowych warunkach.

Z Almerii możesz dostać się do Oranu lub Ghazaouet: oba miejsca są idealne aby móc poznać kulturę Algierii. Ghazaouet jest bramą do Parku Narodowego Tlemcen - obszaru Algierii, która obejmuje wodospady, zabytkową architekturę i lasy. Natomiast Oran jest drugim co do wielkości miastem w kraju i można tam znaleźć wspaniałe przykłady architektury klasycznej takiej jak stacja kolejowa, która jest unikatowa w skali całego świata.

Marsylia, na południowym wybrzeżu Francji, posiada szeroki wybór tras dla pasażerów, którzy chcą popłynąć do Algierii. Promy kursują regularnie do Algieru, Oranu, Bidżaja, Annaby i Sukajkidy, a każdy z tych portów oferuje unikalny wgląd w algierską kulturę.

Algier to stolica kraju, a znajdujący się tam Pomnik Męczenników to zabytek, którego nie można pominąć. Został zbudowany dla upamiętnienia tych, którzy zginęli w czasie długiej walce o niepodległość Algierii, jeśli dobrze przyjrzymy się tym niezwykłym posągom będziemy mogli zrozumieć, co działo się poprzez wszystkie lata walki o niepodległość.

Annabie jest natomiast miastem, który zadowoli każdego rodzaj turystów. Region składa się z pięknych miejsc położonych wokół pięknych plaż i malowniczych gór, a gdy zajdzie słońce staje się prawdziwym centrum nocnego życia. Nie można tam pominąć Green Main Street, która oferuje niezapomniane przeżycia, a zabawa zaczyna się po zapadnięciu zmroku. Ponadto położona jest wzdłuż linii brzegowej Algierii czyni go idealnym miejscem, aby przebyć tą trasę na motorze.

Bez względu na port do którego dopłyniesz, Algieria to znakomite miejsce aby rozpocząć tam wyprawę po północnej Afryce. Bogata historia działalności morskiej oznacza, że ​​można znaleźć wiele form turystycznych atrakcji i dużych ośrodków miejskich na wybrzeżu, a gdy wyruszysz w głąb lądu możesz poznać kraj z dala tłumu turystów.

Możesz również kontynuować podróż wzdłuż wybrzeża do Maroka lub Tunezji wybierając podróż przez Annabie, które jest położone bardzo blisko granicy tunezyjskiej.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 3 przeprawy w tygodniu 16 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 2 przeprawy w tygodniu 8 godz 1 min
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 22 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 13 godz
  • Uzyskaj cenę

Algieria opinie

 • "Jaume I pierwszorzedny! "

  Podrozowalismy na Jaume I z Alkudii na Menorke. Podroz byla swietna, bez zadnych opoznien, jedzenie na pokladzie bardzo dobre, a zaloga przyjazna I pomocna. Polecam podrozowanie na tym statku!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Świetna podróż na Palmę"

  Płynęliśmy z Barcelony na Palmę 24 lutego, rejsem nocnym. Spodziewaliśmy się prostej kabiny i możliwie niespokojnej nocy. Okazało się, że kabina była świetna, dobrze wyposażona, jak dobrej jakość pokój hotelowy. Spaliśmy bardzo dobrze. W drodze powrotnej do Barcelony natknęliśmy się na sztorm. Mimo tego że statek trochę walczył ze złymi warunkami pogodowymi, nasza podróż była przyjemna. Kiedy dotarliśmy do Barcelony nie mogliśmy zaokrętować ze względu na silne wiatry, ale załoga zapewniła nas, że byliśmy bezpieczni, i że zostanie zorganizowany transport dla pasażerów pieszych oraz odpowiednie oświetlenie dla pasażerów z samochodami. Jedynym problemem było to, że nie informowano nas dostatecznie o powodach opóżnienia. Ale wszystko poszło dobrze i ogólnie mówiąc jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniale! "

  Bylo wspaniale. Doswiadczenie zycia jako ze morze bylo wzburzone, ale niesamowite!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Swietna wycieczka"

  Swietna wycieczka na czas, zaloga przyjemna, ceny na pokladzie super. Poplyne jeszcze raz. Pracownicy na porcie byli mili. Dziekuje calej zalodze I wszystkim pracownikom za swietne doswiadczenie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Algieria - Trasy i Porty