Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2825 trasach i z 668 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Algieria

Algieria położona jest w górnej części Afryki Północnej dzięki temu można się tam z łatwością dostać promem z Hiszpanii. Oprócz tego, ze względu na dawne kontakty z Francją można się dostać do Algierii również z tego panstwa. Bez względu na port który wybierzesz, wszystkie rejsy przez Morze Śródziemne trwają dość długo i wskazane jest wybranie kabiny jako zakwaterowanie, aby móc podróżować w komfortowych warunkach.

Z Almerii możesz dostać się do Oranu lub Ghazaouet: oba miejsca są idealne aby móc poznać kulturę Algierii. Ghazaouet jest bramą do Parku Narodowego Tlemcen - obszaru Algierii, która obejmuje wodospady, zabytkową architekturę i lasy. Natomiast Oran jest drugim co do wielkości miastem w kraju i można tam znaleźć wspaniałe przykłady architektury klasycznej takiej jak stacja kolejowa, która jest unikatowa w skali całego świata.

Marsylia, na południowym wybrzeżu Francji, posiada szeroki wybór tras dla pasażerów, którzy chcą popłynąć do Algierii. Promy kursują regularnie do Algieru, Oranu, Bidżaja, Annaby i Sukajkidy, a każdy z tych portów oferuje unikalny wgląd w algierską kulturę.

Algier to stolica kraju, a znajdujący się tam Pomnik Męczenników to zabytek, którego nie można pominąć. Został zbudowany dla upamiętnienia tych, którzy zginęli w czasie długiej walce o niepodległość Algierii, jeśli dobrze przyjrzymy się tym niezwykłym posągom będziemy mogli zrozumieć, co działo się poprzez wszystkie lata walki o niepodległość.

Annabie jest natomiast miastem, który zadowoli każdego rodzaj turystów. Region składa się z pięknych miejsc położonych wokół pięknych plaż i malowniczych gór, a gdy zajdzie słońce staje się prawdziwym centrum nocnego życia. Nie można tam pominąć Green Main Street, która oferuje niezapomniane przeżycia, a zabawa zaczyna się po zapadnięciu zmroku. Ponadto położona jest wzdłuż linii brzegowej Algierii czyni go idealnym miejscem, aby przebyć tą trasę na motorze.

Bez względu na port do którego dopłyniesz, Algieria to znakomite miejsce aby rozpocząć tam wyprawę po północnej Afryce. Bogata historia działalności morskiej oznacza, że ​​można znaleźć wiele form turystycznych atrakcji i dużych ośrodków miejskich na wybrzeżu, a gdy wyruszysz w głąb lądu możesz poznać kraj z dala tłumu turystów.

Możesz również kontynuować podróż wzdłuż wybrzeża do Maroka lub Tunezji wybierając podróż przez Annabie, które jest położone bardzo blisko granicy tunezyjskiej.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Corsica Linea
    • Uzyskaj cenę
  • Balearia
    • Uzyskaj cenę
  • Algerie Ferries
    • Uzyskaj cenę

Algieria - Trasy i Porty