Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3507 trasach i z 768 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Hiszpania

Hiszpania leży w południowo - zachodniej Europie na Półwyspie Iberyjskim. W skład jej terytorium wchodzą także: Wyspy Kanaryjskie, Baleary oraz Ceuta i Melilla na północnym wybrzeżu Maroko. Do Hiszpanii można dopłynąć promem z Anglii, Włoch, Maroko. Z Hiszpanii prowadzą też trasy promowe na Baleary i Kanary.

Co można zobaczyć i robić w Hiszpanii?

Hiszpania to jeden i najpopularniejszych kierunków turystycznych na świecie. To kraj flamenco i walki z bykami. Znajduje się tu wiele miejsc wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, jak np. forteca Alahambra w Grenadzie lub wiele budynków związanych z Gaudi jak kościół Sagrada Familia w Barcelonie lub Park Guell. Turyści licznie przybywają na święto San Fermin w Pampelunie, kiedy można wziąć udział w ucieczce przed bykami wypuszczonymi na ulice miasta. Hiszpania posiada także wiele plaż nad Morzem Śródziemnym. Do popularnych resortów należy Marbella na Costa del Sol. Warto wspomnieć też o wspaniałej kuchni hiszpańskiej. Podczas wizyty koniecznie trzeba spróbować tapas lub paella.

Jak poruszać się po Hiszpanii?

Hiszpania posiada bardzo dobrą sieć dróg, lini kolejowych i autobusowych. W Barcelonie, Madrycie, Hiszpanii i Bilbao można poruszać się metrem. Promy kursują z głównego lądu na wyspy jak Majorka lub Gran Canaria.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom do Hiszpanii?

Główne porty promowe w Hiszpanii mieszczą się w Barcelonie, Walencji - trasy na Baleary. Algeciras - trasy do Maroko, Cadiz - przeprawy na Kanary, Santander, Bilbao - promy do Anglii.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy do Hiszpanii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, szczególnie w sezonie letnim, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe do/ z Hiszpanii. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Trasmediterranea
  • Uzyskaj cenę
 • Naviera Armas
  • Uzyskaj cenę
 • FRS
  • Uzyskaj cenę
 • Balearia
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Hiszpania opinie

 • "Z Fuerteventura na Lanzarote"

  Podróż w obie strony przebiegała super. Cały proces od początku rezerwacji na stronie internetowej po realizację rezerwacji przebiegał bez zastrzeżeń. Polecam linie Armas

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia o podróżny promem samochodowym z Corralejo do playa Blanca i z powrotem"

  przejazd był komfortowy. Punktualność, pomoc w prawidłowym ustawieniu pojazdu, możliwość wyboru miejsca na promie, w miejscu zabezpieczonym od wiatru lub na pokładzie odkrytym z powodu widoków i robienia zdjęć bez zarzutu. Firma godna polecenia Cateringu. nie mogę ocenić bo ze względu na krótki czas rejsu nie korzystaliśmy

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia prom samochodowy"

  Bardzo sprawny przewoźnik, miła obsługa, warunki b. dobre

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "W porządku / OK"

  Było dobrze / Was good

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Hiszpania - Trasy i Porty