COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trasmapi

Dzięki wysokiej liczbie statków, większej liczbie przepraw i oczywiście więcej klientów, Trasmapi jest liderem w transporcie pasażerskim między Ibizą i Formenterą.

Dzięki nowoczesnej i dużej flocie pięciu promów, Trasmapi są w stanie zaoferować Państwu szeroki wybór maksymalnie ośmiu codziennych podróży między Pitiuzy ze zwiększoną częstotliwością ponad dwudziestu przepraw dziennie w sezonie letnim. Te promy mogą przewozić od 250 do 450 pasażerów, a niektóre z nich w stanie przeprawiac pojazdy.

Promy Trasmapi podbywaja podróż siedemnaście kilometrów od portu Ibiza na południowej stronie wyspy La Savina do portu w północnej Formenterze.

Wszystkie statki przeniosa Cię między wyspami w klimatyzowanej i komfortowej sali z wygodnymi siedzeniami, jak również z dostępem do pokładu otwartego, jeśli chcesz doładować opaleniznę.

Z directferries.pl można znaleźć Trasmapi rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Trasmapi bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Trasmapi z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Trasmapi