Trasmapi
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Trasmapi

Dzięki wysokiej liczbie statków, większej liczbie przepraw i oczywiście więcej klientów, Trasmapi jest liderem w transporcie pasażerskim między Ibizą i Formenterą.

Dzięki nowoczesnej i dużej flocie pięciu promów, Trasmapi są w stanie zaoferować Państwu szeroki wybór maksymalnie ośmiu codziennych podróży między Pitiuzy ze zwiększoną częstotliwością ponad dwudziestu przepraw dziennie w sezonie letnim. Te promy mogą przewozić od 250 do 450 pasażerów, a niektóre z nich w stanie przeprawiac pojazdy.

Promy Trasmapi podbywaja podróż siedemnaście kilometrów od portu Ibiza na południowej stronie wyspy La Savina do portu w północnej Formenterze.

Wszystkie statki przeniosa Cię między wyspami w klimatyzowanej i komfortowej sali z wygodnymi siedzeniami, jak również z dostępem do pokładu otwartego, jeśli chcesz doładować opaleniznę.

Z directferries.pl można znaleźć Trasmapi rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Trasmapi bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Trasmapi z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.