Informacje o directferries.pl

Directferries.pl to agencja oferująca sprzedaż biletów online na rejsy morskie w łatwy i dostępny sposób. Umożliwia porównanie cen oraz rezerwację ponad 1000 europejskich połączeń morskich.

Direct Ferries powstało w 1999 roku. Oferuje szeroki wybór rejsów morskich, a także inne dodatkowe usługi towarzyszące, w tym zakwaterowanie, bilety na pociąg oraz ubezpieczenia.

Direct Ferries to europejska firma z biurami w UK, Niemczech oraz Szwajcarii. Firma funkcjonuje pod adresem directferries.pl i posiada różne wersje biur językowych dla danego kraju: UK, Irlandia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Holandia, Belgia, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Polska, Czechy, Słowacja, Grecja, Dania, Szwecja, Norwegia oraz Finlandia.

Direct Ferries Ltd, Unit 1 Chester House Kennington Park, 1-3 Brixton Road, London, SW9 6DE, United Kingdom

Dlaczego mam skorzystać z directferries.pl?

Zawartość

Staramy się zapewnić naszym klientom łatwy i szybki dostęp do informacji na temat rejsów. Dostarczamy informacje na temat przewoźnika, trasy oraz portu morskiego, w tym również opinie od naszych klientów.

Najlepsze ceny

Posiadając bezpośredni kontakt z systemem rezerwacyjnym przewoźnika możemy porównać dostępne połączenia. Korzystając z naszej wyszukiwarki podajemy zawsze najniższe dostępne ceny.

Szybki i tani sklep z rejsami

Oferujemy rejsy pasażerskie oraz towarowe oferując atrakcyjnie niskie ceny.

Renomowana jakość

Oferujemy duży wybór połączeń, najlepsze z dostępnych cen oraz wysoką jakość usług dlatego cieszymy sie zaufaniem klientów.

Atrakcyjne oferty

Dzięki naszej sile przebicia często mamy dostęp do konkurencyjnych ofert i zniżek. Zaloguj się aby otrzymać od nas newsletter oraz dołącz do nas na Facebook oraz Twitter.

Jakie są oferty?

  • 204 armatorów oraz Eurotunel
  • 2936 tras europejskich oraz obejmujących Afrykę Północną
  • Ponad 687 portów do wyboru
  • Rejsy łączące 179 kraje oraz wyspy

Jak skontaktować się z direcferries.pl?

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź kiedy otwarte jest nasze biuro i skontaktuj się z nami.

Nasz adres

Direct Ferries Ltd, Unit 1 Chester House Kennington Park, 1-3 Brixton Road, London, SW9 6DE, United Kingdom