Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Barcelona?

  • Barcelona - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Barcelona przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Barcelona - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Barcelona - Rozkłady

Barcelona - Przewodnik

Barcelona - Przewodnik

Barcelona to miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, stolica prowincji o tej samej nazwie oraz wspólnoty autonomicznej Katalonii. Drugie co do wielkości miasto Hiszpanii. Barcelona słynie ze swej architektury i niepowtarzalnego stylu. Jest to zarazem jedno z najładniejszych miast Europy, pełne urokliwych zaułków i zabytkowych budowli. Główne atrakcje turystyczne Barcelony to między innymi La Rambla – najsłynniejsza aleja Barcelony łącząca pl. Kataloński Plaça de Catalunya z portem. Jest to szeroka, obsadzona platanami promenada. Znajduje się tu wiele barów i restauracji na wolnym powietrzu. Następna to La Boqueria – XIX-wieczna kryta hala targowa, będąca jedną z większych atrakcji miasta. Trzeba także koniecznie zobaczyć Gran Teatre del Liceu – teatr operowy, jeden z ważniejszych teatrów muzycznych w całej Hiszpanii, Europie i świecie, Palau Güell / Palacio Güell – pałac zaprojektowany przez Antoniego Gaudiego, wybudowany w 1885 r., położony przy wąskiej uliczce Carrer Nou de la Rambla i oczywiście Sagrada Familia – świątynia pokutna Świętej Rodziny, zaprojektowana przez Antoniego Gaudiego. Budowa została rozpoczęta w 1882 r., wciąż jest nieukończona, uważana za symbol Barcelony.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.