COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Balearia

Przewoźnik Balearia łączy Hiszpanię kontynentalną z Balearami, Mallorca, Minorka, Ibiza i Formentera, jak również zapewnia przeprawy promowe w Cieśninie Gibraltarskiej.

Przewozi około 3,5 mln pasażerów rocznie, Balearia jest mieszaniną konwencjonalnych i szybkich usług promowych, w zależności od odległości i wymagań pasażerów.

Niezależnie od wybranej trasy, na pokładzie promów wszystkich Balearia znajdziesz wygodne, niezawodne i konkurencyjne środki transportu, co pozwala, aby przejechac z centrum jednego miasta do drugiego.

Przejścia Balearia między Algeciras, Tanger Med i Ceuta są pod marką Balearia Nautas.

Directferries.pl pozwala na porównanie Balearia rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Balearia

Balearia opinie klientów

 • "Prom Balearia "

  Wygodna odprawa biletów. Polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "I recommend Balearia"

  I recommend Balearia

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Poprawić oznaczenie drzwi"

  Na szklane wahadłowe drzwi w głównym korytarzu na poziomie Cafeterii należy nakleić jakiekolwiek oznaczenia , by łatwiej zauważyć , że są zamknięte.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam, nie było żadnych problemów."

  Podróż przebiegła bez problemów, zaokrętowanie przebiegło sprawnie. Sama podróż przyjemna, w drodze powrotnej dosyć pusto, więc i spokojnie.

  Przeczytaj Więcej Zwiń