Balearia
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Balearia

Przewoźnik Balearia łączy Hiszpanię kontynentalną z Balearami, Mallorca, Minorka, Ibiza i Formentera, jak również zapewnia przeprawy promowe w Cieśninie Gibraltarskiej.

Przewozi około 3,5 mln pasażerów rocznie, Balearia jest mieszaniną konwencjonalnych i szybkich usług promowych, w zależności od odległości i wymagań pasażerów.

Niezależnie od wybranej trasy, na pokładzie promów wszystkich Balearia znajdziesz wygodne, niezawodne i konkurencyjne środki transportu, co pozwala, aby przejechac z centrum jednego miasta do drugiego.

Przejścia Balearia między Algeciras, Tanger Med i Ceuta są pod marką Balearia Nautas.

Directferries.pl pozwala na porównanie Balearia rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Balearia

Balearia routes and ports

Balearia opinie klientów

 • "Podróż Majorka - Minorka - Majorka"

  Szybko, sprawnie i bez problemów. Drobne nieporozumienie na początku (w recepcji nie powiedziano mi, że mając boarding pass i tak trzeba poprosić o wydrukowanie biletów (w tej samej recepcji). Były 2 panie i jedna miała chyba mały problem z angielskim. Poza tym wszystko OK.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Algeciras-Tanger Med"

  Bardzo łatwo znaleźć swoją podróż, proces zakupu szybki i przyjemny, na potwierdzenie tylko mail. Bilety należy odebrać w punkcie w porcie i tutaj zależnie od portu, może się zdarzyć, że godzina będzie inna i będziemy czekać w porcie lub nie. Konieczność odebrania biletów godzinę przed, nie później

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Prom Balearia "

  Wygodna odprawa biletów. Polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "I recommend Balearia"

  I recommend Balearia

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.