Balearia

Przewoźnik Balearia łączy Hiszpanię kontynentalną z Balearami, Mallorca, Minorka, Ibiza i Formentera, jak również zapewnia przeprawy promowe w Cieśninie Gibraltarskiej.

Przewozi około 3,5 mln pasażerów rocznie, Balearia jest mieszaniną konwencjonalnych i szybkich usług promowych, w zależności od odległości i wymagań pasażerów.

Niezależnie od wybranej trasy, na pokładzie promów wszystkich Balearia znajdziesz wygodne, niezawodne i konkurencyjne środki transportu, co pozwala, aby przejechac z centrum jednego miasta do drugiego.

Przejścia Balearia między Algeciras, Tanger Med i Ceuta są pod marką Balearia Nautas.

Directferries.pl pozwala na porównanie Balearia rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Balearia

Balearia opinie klientów

 • "Szybki prom"

  Najszybsze połączenie między Majorka a Minorka bo normalny prom płynie ok. 2,5 godziny. Ale za to duże fale i bujanie. Promy może i przypływają o czasie, ale zanim zejdziemy na ląd minie kolejne 20-30 minut.

  Zbigniew płynął z Balearia na statku Ramon Llull

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Comfortable trip between Maiorca and Menorca"

  Nixe is the doublebody fast ferryboat (1,5 h), Martin/Soler the big ship with 7 boards (2,0 h). Tickets and trip without any troubles.

  Opinia anonimowa płynął z Balearia na statku Nixe/Martin i Soler

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam!"

  Rezerwacja, płatność, prom oraz cała podróż była wielką przyjemnością. Polecam!

  Małgorzata płynął z Balearia na statku Martin i Soler

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ciutadella "

  Krotkie przepyniecie, troche drogie jak na dystans. Wyjscie z prmu z bagazem sprawialo klopoty, gdyz schody byly bardzo waskie, wyglada na to ze nawet nie bylo tam windy badz ruchomych schodow. Doplynelismy do nowego terminalu w Ciutadella, o czym nas nie poinformowoano, i najwiekszym problemem byl brak transportu publiczengo do miasta. WYglada na to ze port zostal zaprojektowany przez mloda osobe z samochodem, jako ze starsi ludzie i pasazerowie z bagazami bez samochodu musieli przejsc spory kawal drogi. Powinnno to byc bardziej przyemyslane.

  Andrew płynął z Balearia na statku Ramon Llull

  Przeczytaj Więcej Zwiń