Arrecife do Las Palmas Prom

Arrecife Las Palmas trasa promowa laczy Lanzarote z Gran Canaria i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Trasmediterranea obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 1 minuta gdy Naviera Armas serwis operuje do 6 razy w tygodniu trwajacym od 5 godz 45 min.

To daje 7 przeplyniecia tydzien na trasie Arrecife Las Palmas pomiedzy Lanzarote i Gran Canaria. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Arrecife - Las Palmas Armatorzy Promowi

  • Trasmediterranea
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 8 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę
  • Naviera Armas
    • 6 przeprawy w tygodniu 5 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Arrecife Las Palmas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Arrecife Las Palmas to samochod + 2 pasazerów.

Arrecife Przewodnik

Arrecife to miasto na wyspie Lanzarote, ktora jest czescia Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii. Miasto dostalo swoja nazwe od rafy rocka ("Arrecife" to po hiszpansku "rafy"), ktore obejmuja plaze znajdujace sie w miescie. Miasto polozone jest na wschodnim wybrzezu wyspy i posiada port, ktory jest obslugiwany przez promy na inne wyspy Kanaryjskie, a takze do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.

Atrakcje turystyczne miasta to El Charco de San Gines, ktora jest laguna ze slona woda w centrum miasta, w otoczeniu domkow rybackich. Istnieje takze La Casa de Los Arroyo, patriarchalna rezydencja symbolem Arrecife i deklarowana Pomnikiem Historii, ktora zawiera centrum naukowe "Blas Cebrera".

Miejsca docelowe dostepne z portu to Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma i Huelva.

Las Palmas Przewodnik

Las Palmas de Gran Canaria, jest stolicą wyspy Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich, Hiszpania. Znajduje się w północno wschodniej części wyspy i znajduje się w wspaniałej scenerii składa się z dwóch zatok i ich pięknych plaż; Playa de las Canteras i Playa de las Alcaravaneras. Założona w 1478, Las Palmas posiada ważną dziedzictwo historyczne i kulturowe, z których wiele można znaleźć w dzielnicy Vegueta, najstarszej dzielnicy miasta, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1990 roku miasto ma imponującą infrastrukturę hoteli i apartamentów i przystani, Puerto de La Luz, jest jednym z najważniejszych w Europie, dając miastu bardzo kosmopolityczny wizerunek. Jest mnóstwo do siebie odwiedzających zajęty w Las Palmas. Czy pobyt bezpośrednio w mieście, lub podróży do stolicy z innych miejsc na wyspie, masz gwarancję, bogactwo wyboru komplement wakacje. Odwiedzający znajdą najlepsze z obu światów, z długiej, piaszczystej plaży i zgiełku i gwaru miasta.

Z usługi portowe promowego w centrum miasta zapewniają połączenie do kilku wysp (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południu Hiszpanii (Huelva i Kadyks).