Prom Arrecife do Las Palmas

Trasa promowa Arrecife Las Palmas łączy Lanzarote z Gran Canaria i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Trasmediterranea obsluguje swoje polaczenia do 1 razy tydzien, Naviera Armas 3 razy tydzien & Fred Olsen Express posiada polaczenia do 13 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 17 połączeń promowych tydzien na trasie Arrecife Las Palmas pomiędzy Lanzarote i Gran Canaria.

Przewoźnicy Promowi - Arrecife - Las Palmas

 • Trasmediterranea
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 8 godz 1 min
  • Uzyskaj cenę
 • Naviera Armas
  • 3 przeprawy w tygodniu 5 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Fred Olsen Express
  • 13 przeprawy w tygodniu 3 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Arrecife Las Palmas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Arrecife Las Palmas to samochod + 2 pasażerów.

Arrecife - Przewodnik

Arrecife to miasto na wyspie Lanzarote, ktora jest czescia Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii. Miasto dostalo swoja nazwe od rafy rocka ("Arrecife" to po hiszpansku "rafy"), ktore obejmuja plaze znajdujace sie w miescie. Miasto polozone jest na wschodnim wybrzezu wyspy i posiada port, ktory jest obslugiwany przez promy na inne wyspy Kanaryjskie, a takze do innych miejsc w Europie i na kontynencie Afryki.

Atrakcje turystyczne miasta to El Charco de San Gines, ktora jest laguna ze slona woda w centrum miasta, w otoczeniu domkow rybackich. Istnieje takze La Casa de Los Arroyo, patriarchalna rezydencja symbolem Arrecife i deklarowana Pomnikiem Historii, ktora zawiera centrum naukowe "Blas Cebrera".

Miejsca docelowe dostepne z portu to Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma i Huelva.

Las Palmas - Przewodnik

Las Palmas de Gran Canaria, jest stolicą wyspy Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich. Miasto malowniczo położone w północno - wschodniej części wyspy z piękną scenerią dwóch zatok i ich pięknych plaż; Playa de las Canteras i Playa de las Alcaravaneras. Założone w 1478, Las Palmas posiada ważne dziedzictwo historyczne i kulturowe, z których wiele można znaleźć w dzielnicy Vegueta, najstarszej dzielnicy miasta, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pobliski port Puerto de La Luz, jest jednym z najważniejszych w Europie i daje miastu bardzo kosmopolityczny wizerunek.

Port oferuje połączenia na inne Wyspy Kanaryjskie (Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, Teneryfa), a także na południe Hiszpanii (Huelva i Kadyks).