Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3305 trasach i z 674 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Australia

Australia jest największą wyspą na świecie, jej łączna powierzchnia to 7,69 mln kilometrów kwadratowych. Kontynent ten rozciąga się około 3700 kilometrów z północy na południe i 4000 km ze wschodu na zachód i jest szóstym co do wielkości krajem po Rosji, Kanadzie, Chinach, Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Co można zobaczyć i robić w Australii?

Australia jest bardzo atrakcyjnym turystycznie krajem. Słynie z cudownej przyrody, krajobrazów i obiektów dziedzictwa kulturowego. Główne miasta jak Sydney, Perth, Melbourne, Brisbane znajdują się na wybrzeżu. Zwiedzanie warto rozpocząć w Sydney.Zobaczymy tu znany most Harbour Bridge oraz budynek opery. W Melbourne poczujemy się trochę jak w Europie ze względu na architekturę z epoki wiktoriańskiej oraz kursujące tramwaje. Podróżując wzdłuż wybrzeża zobaczymy bajeczne plaże. Podobno najlepsze znajdują się na Golden Coast - Złote Wybrzeże w pobliżu Brisbane oraz na wyspach Whitsundays. W głębi kontynentu na uwagę zasługuje Uluru/ Ayers Rock - Święta Góra Aborygenów - ogromna skała. Australia może poszczycić się największą na świecie rafą koralową. Z portu w Cairns możemy zabrać prom na małe wysepki położne blisko rafy.

Wzdłuż wybrzeża Australii położone są liczne wyspy, na które można wybrać się promem: Wyspa Rottnest - promy z Perth, Tasmania - promy z Melbourne, Wyspa Kangura - promy z Cape Jervis, Wyspy Whitsundays - promy z Airlie Beach. Warto wybrać się w rejs na Wyspę Magnetic lub Wyspy Tiwi.

Australia posiada też unikalne gatunki zwierząt jak kangury, misie koala, egzotyczne pająki.

Jak poruszać się po Australii?

Linie kolejowe łączą tylko główne miasta, dlatego wypożyczenie własnego pojazdu będzie najbardziej komfortowe. W większych miastach kursują autobusy lub inne jednostki wodne transportu publicznego.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom w Australii?

Direct Ferries oferuje przeprawy promowe na australijskie wyspy jak: Kangaroo Island, Magnetic island, Tasmania, Wyspy Whitsundays lub Wyspy Tiwi.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na trasy w Australii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe w Australii. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Sealink Kangaroo Island
  • Uzyskaj cenę
 • Rottnest Express
  • Uzyskaj cenę
 • Stradbroke Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • Sealink Rottnest
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Australia - Trasy i Porty