Magnetic Wyspa

Jak zarezerwować promy z Magnetic Wyspa do Australia

Obecnie jest jedna trasa łącząca Magnetic Wyspa i Australia operowana przez 2 firmy promowe - Magnetic Island Ferries & Sealink Queensland. Połączenie z Nelly Bay do Townsville obsługuje dziennie z planowanym czasem rejsu od około 25 minuty.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej z Magnetic Wyspa Australia na trasie Nelly Bay - Townsville zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Magnetic Wyspa do Australia

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Magnetic Wyspa do Australia

Australia - przewodnik:

Australia jest 6 co do wielkosci krajem na swiecie, od powierzchni ziemi, skladajacy sie z ladu, Tasmanii oraz tysiac mniejszych wysp na morzu.

Jak dla takiego duzego kraju, populacja liczy tylko okolo 24 miliony, zakonczone ogromnym przestrzenia zapiera dech w piersiach, puszcza dziewicza, znany jako "the outback", niemal 90% Australijczykow mieszka w miastach nadmorskich.
Sydney, najwieksze miasto, ktore posiada plaze, modne bary wzdluz wybrzeza, Opera House i Royal Botanic Garden.

Wycieczki Australijskie obejmuja Airlie Beach do nurkowania Great Barrier Reef lub Kangaroo Island dla jego wspanialego Parku Narodowego, natomiast Wyspy Tiwi, na polnocy, pokazuja fascynująca Aborygenow styl zycia.

Z wieloma wyspami dookola Australijskiego wybrzeza, najlepiej podrozowac promami by dotrzec do glownego ladu.