Sealink Queensland
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Sealink Queensland

Australijski przewoźnik Sealink Queensland zapewnia szybki transfer promem pomiędzy Townsville i portem Nelly Bay na Wyspie Magnetic.

Sealink Queensland sa czescią Sealink Travel Group jednej z najbardziej dynamiczej firm w Australii, laczaca swiat z australijskimi ikonami i krajobrazami.

Z ich floty trzy katamarany zdolne sa do przenoszenia do trzystu pasazerow, Sealink obsluguja do osiemnastu przejazdow na dobe droge do Magnetic Wyspy w zaledwie dwadziescia minut. Onboard Sealink Queensland promy, rozmieszczone sa na trzech poziomach, znajdziesz tam bar, toalety, klimatyzacje oraz taras do opalania.

Townsville jest stolica North Queensland i uznana za brame do Wielkiej Rafy Koralowej. Promy Sealink odpywa z Terminalu falochronu w Townsville, ktory jest dogodnie obslugiwany przez autobusy komunikacji miejskiej, taksowki i autobusy do Nelly Bay Terminal na poludniowym wschodzie Magnetic Island. Po przybyciu na Nelly Bay Terminal, pasazerowie moga zarezerwowac wycieczke, a takze wynajac samochod.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Sealink Queensland i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Sealink Queensland. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.