Hirtshals do Kristiansand Prom

Hirtshals Kristiansand trasa promowa laczy Dania z Norwegia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Fjord Line obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 2 godziny 15 minuty gdy Color Line serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 3 godz 14 min.

To daje 35 przeplyniecia tydzien na trasie Hirtshals Kristiansand pomiedzy Dania i Norwegia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Hirtshals do Kristiansand Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Norwegii.

Hirtshals - Kristiansand Armatorzy Promowi

 • Fjord Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Color Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 3 godz 14 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Hirtshals Kristiansand

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Hirtshals Kristiansand to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Hirtshals - Kristiansand Prom

 • "Polecam"

  Punktualność, poziom obsługi, atrakcje handlowe - wszystko ok.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Hirtshals Kristiansand z Color Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż"

  Wszystko było ok.

  Robert płynął na trasie Hirtshals Kristiansand z Color Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "dobry sposób na podróż z Danii do Norwegii"

  Dobrze zorganizowany wjazd na prom i zjazd z niego. Sporo miejsca na pokładach, kilka atrakcji dla dzieci.

  Joanna płynął na trasie Hirtshals Kristiansand z Color Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "prom do Kristiansand"

  Super prom, czysto, schludnie - pełny profesjonalizm. Obsługa również na najwyższym poziomie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Hirtshals Kristiansand z Color Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Hirtshals Przewodnik

Hirtshals to miasto i port położony na wybrzeżu Skagerrak na wyspie Vendsyssel-Thy, który jest na górze Półwyspu Jutlandzkim w północnej Danii. Miasto jest chyba najbardziej znane z rybołówstwa i portu promowego. Rybołówstwo odgrywa dużą rolę dla miasta i jego mieszkańców, podobnie jak turystyka i wynajem domków letnich. W związku z połączeniami promowymi z Norwegia, sklepy w Hirtshals rozwijaja się na dużą skale turystów, szczególnie Norwegów, którzy kupuja w małym miasteczku przez cały rok. Nordsoen Oceanarium jest jednym z największych akwariów w Europie i można je znaleźć w mieście. Akwarium ma ponad 70 różnych gatunków w swojej kolekcji.

Port jest pełen zajęć i atmosfera jest autentyczna. Podczas wizyty w Hirtshals ciesz się naturalnym otoczeniem, które jest idealne dla wielu zajęć na świeżym powietrzu.

Z portu odpływają do Bergen, Kristiansand, Stavanger, Langesund, Larvik, Seydisfjordur i Tórshavn

Kristiansand Przewodnik

Kristiansand w Norwegii jest strategicznie usytuowany na Skagerrak, oraz do momentu otwarcia Kanał Kiloński między Morzem Północnym i Bałtyku był bardzo ważny militarnie i geopolitycznie. Oznaczało to, że przez wieki służył jako twierdza wojskowa, początkowo jako rezydencja królewska Harald Jasnowłosy, a następnie jako duńskiej-norweski twierdzy, a później jako miasto garnizonowe. Kristiansand jest bramą do iz kontynentu, z promem do Danii i południowej Norwegii.

Miasto wywodzi swoją nazwę od króla Christiana IV, który założył ją w 1641 r Kristiansand jest turystycznym lato, które przyciąga wielu turystów, zwłaszcza z jego zoo, zoo i parku rozrywki Kristiansand, znajduje się na wschód od miasta. Jej zwierzęta, z których większość mieści się w naturalnych siedlisk, to wilki, tygrysy, lwy i rysia.

Z miejskiego portu, promy odstąpić w Göteborgu (rozpoczęcia i zakończenia w Newcastle, UK) i do Hirtshals w Danii.