Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2825 trasach i z 668 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Meksyk

Meksyk to kraj w Ameryce Północnej położony między Zatoką Meksykańską i Morzem Karaibskim na wschodzie a Pacyfikiem na zachodzie.

Co można zobaczyć i robić w Meksyku?

Meksyk posiada zróżnicowany krajobraz: góry (np. Sierra Madre de Oaxaca), pustynie, lasy równikowe i płaskie wybrzeża z piaszczystymi plażami. Tropikalny klimat przyciąga turystów w ciagu całego roku. Do głównych resortów należą Acapulco, Cancun, Cozumel, Los Cabos i Mazatlan. Warto wybrać się tutaj do miejsc związanych z kulturą Majów jak Chichen Itza czy Uxmal. Oba miejsca są na liście UNESCO i chronią zachowane ruiny miasta i piramidy. inna ciekawą atrakcją jest Aktun Chen - podziemna jaskinia z jeziorem i pięknymi formacjami skalnymi.

Stolica, Mexico City to jedno z najludniejszych miast na świecie. Podczas zwiedzania napotkamy Templo Mayor (światynia Azteków z 13w.), barokową katedrę Catedral Metropolitana de México lub pałac Palacio Nacional. Nie zapomnij też zdegustować kuchni meksykańskiej.

Meksyk zachęca też do nurkowania, kajaków morskich lub wejścia na wulkan.

Jak poruszać się po Meksyku?

Linie kolejowe są bardzo ograniczone. Korzystaj tylko z ekspresowych autobusów. Jazda stopem też wciąż popularna w Meksyku.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom w Meksyku?

Podczas podróżowania po Meksyku możemy przeprawić się promem przez Zatokę Kalifornijską z La Paz w regionie Baja California Sur do Mazatlan i Topolobampo.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy w Meksyku z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe do Meksyku. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • Ultramar
    • Uzyskaj cenę

Meksyk - Trasy i Porty