Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Portsmouth?

  • Portsmouth - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Portsmouth przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Portsmouth - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Portsmouth - Rozkłady

Portsmouth - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Portsmouth?

Portsmouth to jeden z ukrytych klejnotów Anglii; zabytkowy port, przepiękne plaże żwirowe i mnóstwo letnich festiwali podbiły miasto na dużą skalę wśród turystów. Całe miasto jest zalane kuszącymi atrakcjami, warto jednak poświęcić kilka dni na zwiedzanie wybrzeża. Lee-on-the-Solent jest domem dla najlepszych plaż, szczególnie w lecie, kiedy odbywa się wiele festiwali i koncertów, tworząc energiczną, młodzieńczą energię. Podczas gdy Lee-on-the-Solent ożywia festiwale, Southsea to tętniące życiem centrum całoroczne - plaże i parki roją się od mieszkańców i turystów cieszących się pogodą.

Jak poruszać się po Portsmouth?

Uber został niedawno wprowadzony do Portsmouth, więc podróżowanie po mieście jest dość tanie w szybki i bezpieczny sposób. Alternatywnie możesz dostać prom z dworca kolejowego do Gosport, popularnej dzielnicy, lub też jest dostępny autobus.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.