COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DFDS Seaways

DFDS Seaways oferują liczne połączenia promowe na kierunkach do/ z Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Danii, Norwegii oraz na Morzu Bałtyckim.

Flota DFDS Seaways uważana za jedną z największych i obejmuje promy pasażerskie. Firma istnieje już ponad 140 lat.

DFDS Seaways oferuje wspaniałe doświadczenia morskie w postaci mini rejsów wycieczkowych, a także usługi transportowe dla zmotoryzowanych pasażerów, którzy chcą podróżować po Europie i Skandynawii.

Oprócz tradycyjnych tras promowych Newcastle - Amsterdam i Oslo - Kopenhaga, DFDS Seaways również niedawno przejęła trasy Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries i DFDS Lisco.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć DFDS Seaways rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować DFDS Seaways bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac DFDS Seaways z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy DFDS Seaways

DFDS Seaways opinie klientów

 • "Polecam"

  Wszystko w idealnym porządku !

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Świetna podróż ,wszyscy przyjemni i co dziwnego to kawa gratis dla kierowców Bravo!!!!!!! Świetnie!!!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż z DSDF"

  Mieszkam w Anglii więc na kontynent dostaję się promem. Za pierwszym razem żona wykupiła bilet na DSDF, ze względu na cenę i chcieliśmy na Dunkierkę, aby ominąć problemy w Calais. I tak już zostało. Rejs jest krótki więc nie ma powodu szukać innej firmy promowej. Cena przystępna, kupujemy zawsze w tamtą i z powrotem bilet otwarty. Aby cały czas nie myśleć i miarkować czy się zdąży. A tak mamy święty spokój trzy doby na wykorzystanie przewozu to bardzo dużo. Zawsze z uśmiechem dojeżdzamy do Dover lub Dunkierki. Bo czeka nas przyjemne pływanie z DSDF-em.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs i obsługa"

  Dobra

  Przeczytaj Więcej Zwiń