Prom Jersey do St Malo

Jersey St Malo polaczenie laczy Jersey z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Condor Ferries. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jersey St Malo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Jersey - St Malo

  • Condor Ferries
    • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Jersey St Malo

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Jersey St Malo to samochod + 2 pasażerów.

St Malo - Przewodnik

Chociaż St. Malo nie jest jednym z największych miast w regionie Bretanii we Francji, to jest blisko Mont Saint Michel i jest bardzo dobrą bazą wypadową dla turystów do zwiedzania miasta i jego okolic. Istnieje wiele atrakcji w mieście St. Malo, z najbardziej historycznych i interesujących się wzdłuż brukowanych uliczek wokół murów miasta. Dla najlepszych widoków, goście powinni wybrać się na spacer wzdłuż murów obronnych. Inne atrakcje to centralny element katedra St Vincent, który znajduje się przy Place Jean de Châtillon, a także w Fort National, Château de Saint Malo, piaszczyste plaże i wspaniały Grand Aquarium.

Miasto to ostateczny cel do codziennego Condor Ferry, który rozpoczyna się w Weymouth, w Anglii, zatrzymując się zarówno na Guernsey i Jersey po drodze.