Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3311 trasach i z 673 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Tajlandia

Tajlandia leży na Półwyspie Indochińskim w południowo - wschodniej Azji. Kraj oblewają wody Zatoki Tajlandzkiej na wschodzie oraz wody Morza Andamańskiego na zachodzie. Tajlandia słynie z egzotycznej kuchni, krajobrazów, rajskich wysp i posągów Buddy.

Co można zobaczyć i robić w Tajlandii?

Zrelaksuj się na jednej z rajskich wysp z piaszczystymi plażami i krajobrazem jak z pocztówki. Wsród nich trzeba wspomnieć o Ko Samui lub Ko Pha Ngan, gdzie odbywa się Full Moon Party. Ko Lipe to idealne miejsce na windsurfing lub nurkowanie. Wyspa Phuket na Morzu Andamańskim posiada plażę Maya Bay znaną z filmu Plaża z Leonardo DiCaprio.

Stolicą kraju Bangkok - miasto znane z ulicznych wózków z jedzeniem i klubów tanecznych. To tutaj zobaczymy także Szmaragdowego Budde w świątyni Wat Phra Kaew. W Tajlandii buddyzm jest głęboko wyznawany, stąd tez napotkamy dużo świątyń z bardzo ciekawie zdobionymi wnętrzami.W górzystej północy warto zatrzymać się w Chiang Mai - miasto z zabytkowymi murami.

Jak poruszać się po Tajlandii?

Między wyspami oczywiście promami, a na głównym lądzie na drogach ruch jest chaotyczny. Ludzie poruszają się w różnych pojazdach jak tuk-tuk, songthaew, motory, rowery i samochody. Kolej jest bardzo wolna.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom w Tajlandii i tajskie wyspy?

Bardzo dużo przewoźników promowych zapewnia przeprawy promowe między wyspami oraz między wyspami i głównym lądem.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy w Tajlandii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na tajskie wyspy. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Bundhaya Speed Boat
  • Uzyskaj cenę
 • Songserm
  • Uzyskaj cenę
 • Lomprayah High Speed Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • Andaman Wave Master
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Tajlandia - Trasy i Porty