Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2635 trasach i z 682 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Kanada

Znana z inspirujących krajobrazów i wspaniałej fauny, Kanada jest prawdziwym arcydziełem natury. Najbardziej charyzmatyczne i żywe miasta to Vancouver, Montreal i Toronto, reszta kraju jest natomiast słabo zaludniona, więc idealna aby odpocząć w spokoju.

Chłodny klimat sprawia, że kraj ten to idealne miejsce dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Whistler Mountain w Kolumbii Brytyjskiej oferuje wspaniałe warunki na snowboard, w Nowej Szkocji możesz spróbować surfingu, a na terytoriach północno-zachodnich możesz spłynąć kajakiem rzeką South Nahanni.

Jak można się spodziewać, Kanada posiada również jedne z najbardziej imponujących parków na świecie. Gwaii Haanas National Park Reserve znajduje się w południowej Haida Gwaii, 130 kilometrów od zachodniego wybrzeża, a jego powierzchnia to prawie 4000 mil kwadratowych. Znajdziesz tam gorące źródła, starożytne totemy oraz jaskinie. Będziesz mieć również okazje aby podziwiać długopłetwowce oceaniczne, często spotykane wokół 150 maleńkich wysp.

Jednak Kanada to o wiele więcej niż tylko imponujące lasy i jeziora. Vancouver ma do zaoferowania eleganckie kluby nocne, bary oraz restauracje z widokiem na wspaniałą przystań, podczas gdy w Montrealu możesz podziwiać 18-wieczną architekturę oraz sztukę współczesną, która zachwyca każdego turystę.

Wizyta w Royal Ontario Museum w Toronto jest punktem obowiązkowym, jako że jest to jedne z największych muzeów historii naturalnej w Ameryce Północnej.

Aby zagłębić się w prawdziwią kanadyjską kuchnie, koniecznie musisz skosztować lokalnych ryb, serów i pieczywa z miejcowych targów. Czekają również na Ciebie takie przysmaki jak poutine, bułeczki „Montreal-style” i paluszki z łososia.

Kanada ma wszystko, czego potrzeba, aby spędzić fantastyczne wakacje, warto więc zarezerwować prom już dzisiaj. Przeprawy z Seatle w USA trwają około 3 godzin, a promy dopływają do Victorii w Kolumbii Brytyjskiej.

Istnieją również połączenia z Wyspy Campbella, Vancouver, Wyspy Swindle, Wyspy Grahama i Prince Rupert do różnych portów na wybrzeżu Kolumbii Brytyjskiej.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi armatorzy

 • Bay Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • BC Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • Clipper Vacations
  • Uzyskaj cenę
 • Northumberland Ferries
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Trasy i Porty w Kanada