Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2825 trasach i z 668 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Kanada

Kanada to drugi co do wielkości kraj na świecie. Znana z inspirujących krajobrazów i wspaniałej fauny, Kanada oferuje prawdziwe cuda natury. Największe miasta to Vancouver, Montreal, Toronto i Quebec, reszta kraju jest natomiast słabo zaludniona, więc idealna aby odpocząć w spokoju blisko natury.

Co można zobaczyć i robić w Kanadzie?

Kanada to idealne miejsce dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu w otoczeniu lasów i jezior. Whistler Mountain w Kolumbii Brytyjskiej oferuje wspaniałe warunki na snowboard, w Nowej Szkocji możesz spróbować surfingu, a na terytoriach północno-zachodnich możesz spłynąć kajakiem rzeką South Nahanni. Większość dziewiczej natury chroniona jest przez parki narodowe. Wsród nich na uwagę zasługuje Banff National Park oraz Rocky Mountains. Koniecznie trzeba tam zobaczyć jezioro Lake Louise, gdzie w turkusowych wodach odbija się widok gór. Innym ciekawym parkiem/ rezerwatem jest Gwaii Haanas National Park Reserve w południowej Haida Gwaii, 130 kilometrów od zachodniego wybrzeża, a jego powierzchnia to prawie 4000 mil kwadratowych. Znajdziesz tam gorące źródła, starożytne totemy oraz jaskinie.

Jeśli interesuje cię bardziej historia, zabytki i miejskie atrakcje, to Vancouver ma do zaoferowania eleganckie kluby nocne, bary oraz restauracje z widokiem na wspaniałą przystań. W Montrealu możesz podziwiać 18-wieczną architekturę oraz sztukę współczesną, która zachwyca każdego turystę.

Wizyta w Royal Ontario Museum w Toronto jest punktem obowiązkowym, jako że jest to jedne z największych muzeów historii naturalnej w Ameryce Północnej. Podobnie jak wejście na Toronto's CN Tower, która oferuje panoramiczne widoki na jezioro Ontario i całe miasto.

Natomiast Stary Quebec został wpsiany na listę UNESCO ze wzgledu napiękne historyczne budynki.

Udoskonal swój urlop w Kanadzie przez rejs na wysepki w Kolumbii Brytyjskiej.

Jak poruszać się po Kanadzie?

Kanada jest bardzo szeroka (ponad 9tys. km). Pociągi są popularnym środkiem transportu i prowadzą przez malownicze krajobrazy. Alternatywnie wynajęcie samochodu jest dość dogodną opcją.

Kiedy najlepiej kupić bilet na promy w Kanadzie?

Direct Ferries oferuje bilety na promy w Kanadzie na wschodnim i zachodnim wybrzeżu. Przeprawy z Seatle w USA do Victorii w Kolumbii Brytyjskiej trawją ok. 3godz. Istnieją również połączenia z Wyspy Campbella, Vancouver, Wyspy Swindle, Wyspy Grahama i Prince Rupert do różnych portów na wybrzeżu Kolumbii Brytyjskiej. Natomiast na wschodzie kraju możemy popłynąć promem z Nowej Szkocji na Wyspę Księcia Edwarda.

Direct Ferries zaleca kupić bilet na promy w Kanadzie z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe w Knadzie id o Kanady. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • V2V Vacations
    • Uzyskaj cenę

Kanada - Trasy i Porty