COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Helsinki - Tallinn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Finlandia do Estonii.

Przewoźnicy Promowi - Helsinki - Tallinn

  • 6 Sailings Daily 2 hr
  • Get price
  • 15 Sailings Weekly 2 hr 15 min
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 2 hr 10 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Helsinki - Tallinn

 • "Helsinki - Tallinn"

  Hello. I recommend Viking Line. We sailed from Helsinki to Tallinn. The cruise was very pleasant. Helpful and very nice service. Thank you.

  'Viking Xprs' travelled on Viking Xprs

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • " prom Helsinki Tallin"

  super

  'Megastar' travelled on Megastar

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Prom Helsinki-Talin"

  Wszystko super

  'Finlandia' travelled on Finlandia

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Świetna podróż Tallink Star"

  Podróż z Helsinek do Tallina trwała tylko 2 godziny. Prom piękny i bardzo czysty. Kilka restauracji i oczywiście możliwość zrobienia zakupów. Bardzo przyjemna obsługa.

  'Tallink Star' travelled on Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Helsinki do Tallinn

Trasa promowa Helsinki Tallinn łączy Finlandia z Estonia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsługuje swoje połączenia do 6 razy dzien, Viking Line 15 razy tydzien & Eckerö Line posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Helsinki Tallinn pomiędzy Finlandia i Estonia.

Helsinki - Przewodnik

Miasto Helsinki jest stolicą Finlandii i znajduje się w regionie Uusimaa na brzegu Zatoki Fińskiej. Miasto jest głównym centrum politycznym, finansowym, handlowym i kulturalnym w Finlandii i jest uważany za jednego z ważniejszych miast Europy Północnej.

Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Helsinkach. Muzeum Narodowe w Finlandii, największe muzeum w Helsinkach, ma dużą kolekcję historycznych czasów prehistorycznych aż do dnia dzisiejszego. Inne muzea w mieście to Muzeum Miasta Helsinki, fińska National Gallery i Muzeum Wzornictwa.

Port w Helsinkach jest największym portem w Finlandii oraz drugim co do wielkości w krajach skandynawskich. Istnieją trzy porty i 6 terminali pasażerskich, które obsługują ponad dziewięć milionów pasażerów rocznie. Promy pływają codziennie do Sztokholmu w Szwecji, Travemünde w Niemczech i Tallinna w Estonii.


Tallinn - Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii. Stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i oferuje wiele atrakcji dla zwiedzających.Warto zobaczyć tutaj zabytkowe Stare Miasto. Z labiryntem krętych brukowanych uliczek, niekończące się wieże kościołów górujące nad miastem, dobrze zachowane twierdze i wieże, Tallinn szczyci się swoim bogatym dziedzictwem. Obszar Toompea, gdzie znajduje się Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórze Aleksandra Newskiego, ważny budynek prawosławny, został doceniony przez Estończyków. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazałym budynkiem i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieżą zwieńczoną charakterystycznym posągiem młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas".

Z portu w Tallinie wypływają promy do Szwecji, Finlandii i Rosji.