COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Helsinki - Tallinn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Finlandia do Estonii.

Przewoźnicy Promowi - Helsinki - Tallinn

  • 6 Sailings Daily 2 hr
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 2 hr 15 min
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 2 hr 15 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Helsinki - Tallinn

 • "Hel-Tall-Hel"

  Było super

  'Megastar' travelled on Megastar

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super, bardzo polecam. "

  Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Polecam!

  'Viking Xprs' travelled on Viking Xprs

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Nice cruise"

  I've travelled from Helsinki to Tallinn and back. On the way to Tallinn, I could easily find a place to sit. Unfortunately on the way back, the ship was so crowded that many people were just sitting on the floor in various places. Still recommend.

  'Finlandia' travelled on Finlandia

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż do Tallina"

  Doskonała

  'Finlandia' travelled on Finlandia

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Helsinki do Tallinn

Trasa promowa Helsinki Tallinn łączy Finlandia z Estonia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsługuje swoje połączenia do 6 razy dzien, Viking Line 3 razy dzien & Eckerö Line posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Helsinki Tallinn pomiędzy Finlandia i Estonia.

Helsinki - Przewodnik

Miasto Helsinki jest stolicą Finlandii i znajduje się w regionie Uusimaa na brzegu Zatoki Fińskiej. Miasto jest głównym centrum politycznym, finansowym, handlowym i kulturalnym w Finlandii i jest uważany za jednego z ważniejszych miast Europy Północnej.

Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Helsinkach. Muzeum Narodowe w Finlandii, największe muzeum w Helsinkach, ma dużą kolekcję historycznych czasów prehistorycznych aż do dnia dzisiejszego. Inne muzea w mieście to Muzeum Miasta Helsinki, fińska National Gallery i Muzeum Wzornictwa.

Port w Helsinkach jest największym portem w Finlandii oraz drugim co do wielkości w krajach skandynawskich. Istnieją trzy porty i 6 terminali pasażerskich, które obsługują ponad dziewięć milionów pasażerów rocznie. Promy pływają codziennie do Sztokholmu w Szwecji, Travemünde w Niemczech i Tallinna w Estonii.


Tallinn - Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii. Stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i oferuje wiele atrakcji dla zwiedzających.Warto zobaczyć tutaj zabytkowe Stare Miasto. Z labiryntem krętych brukowanych uliczek, niekończące się wieże kościołów górujące nad miastem, dobrze zachowane twierdze i wieże, Tallinn szczyci się swoim bogatym dziedzictwem. Obszar Toompea, gdzie znajduje się Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórze Aleksandra Newskiego, ważny budynek prawosławny, został doceniony przez Estończyków. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazałym budynkiem i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieżą zwieńczoną charakterystycznym posągiem młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas".

Z portu w Tallinie wypływają promy do Szwecji, Finlandii i Rosji.