COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tallink Silja

Tallink Silja obsługuje przeprawy promowe na Morzu Bałtyckim, w tym do Finlandii, Estonii, Łotwy, Szwecji i na Wyspy Alandzkie.

Dzięki nowoczesnej flocie mogą rywalizować z jakąkolwiek firma promową. Twoja niezapomniana podróż z Tallink Silja rozpocznie się od momentu wejścia na piękny statek state-of-the-art. Operator oferuje nie tylko szybkie i komfortowe przeprawy promowe, ale także wysokiej klasy rejsy po Bałtyku. Bez względu czy będzie to wakacyjna wycieczka czy wyjazd służbowy, twoje doświadczenie z Tallink Silja Line będzie wyjątkowe.

Promy Tallink Silja są dobrze znane ze swoich sklepów z towarami wolnymi od podatku. Znajdują się one w pierwszej 10 najlepszych sklepów wolnocłowych na ziemi zarezerwowanych głównie dla największych lotnisk na świecie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tallink Silja harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Tallink Silja

Tallink Silja opinie klientów

 • "Polecam"

  Bardzo dobre warunki. Dobre jedzenie, czyste kajuty

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Hel-Tall-Hel"

  Było super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super Tallink"

  Serdecznie polecam, bardzo dobry standard.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Helsinki - Tallinn"

  highly positive experience

  Przeczytaj Więcej Zwiń