Tallink Silja Line
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Tallink Silja Line

Tallink Silja obsługuje przeprawy promowe na Morzu Bałtyckim, w tym do Finlandii, Estonii, Łotwy, Szwecji i na Wyspy Alandzkie.

Dzięki nowoczesnej flocie mogą rywalizować z jakąkolwiek firma promową. Twoja niezapomniana podróż z Tallink Silja rozpocznie się od momentu wejścia na piękny statek state-of-the-art. Operator oferuje nie tylko szybkie i komfortowe przeprawy promowe, ale także wysokiej klasy rejsy po Bałtyku. Bez względu czy będzie to wakacyjna wycieczka czy wyjazd służbowy, twoje doświadczenie z Tallink Silja Line będzie wyjątkowe.

Promy Tallink Silja są dobrze znane ze swoich sklepów z towarami wolnymi od podatku. Znajdują się one w pierwszej 10 najlepszych sklepów wolnocłowych na ziemi zarezerwowanych głównie dla największych lotnisk na świecie.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tallink Silja Line harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Tallink Silja Line

Tallink Silja Line routes and ports

Tallink Silja Line opinie klientów

 • "Warto"

  Za takie pieniądze naprawdę warto zwiedzić kawałek Skandynawii

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Bardzo dobre warunki. Dobre jedzenie, czyste kajuty

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Hel-Tall-Hel"

  Było super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super Tallink"

  Serdecznie polecam, bardzo dobry standard.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.