Langnas do Sztokholm Prom

Langnas Sztokholm trasa promowa laczy Wyspy Alandzkie z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 25 minuty gdy Viking Line serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 6 godz 20 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Langnas Sztokholm pomiedzy Wyspy Alandzkie i Szwecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Langnas do Sztokholm Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Alandzkie do Szwecji.

Langnas - Sztokholm Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 25 min
    • Uzyskaj cenę
  • Viking Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Langnas Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Langnas Sztokholm to samochod + 1 pasazer.

Langnas Przewodnik

Fińskie miasto i port Langnas jest regionem Lumperland i znajduje się na wschodniej stronie Lumperland. Miasto jest siedzibą najstarszego kościoła w regionie. Kościół pod wezwaniem św Andrzeja, sięga 1720 roku. W 1960 roku nowy terminal promowy został zbudowany w miejscowości, która została zaprojektowana przez architekta Bengt Lundsten. W użytku byl między 1965 i 1975, terminal został zamknięty, a następnie całkowicie usunięty w roku 1993. W celu dostosowania się do dużych promów wycieczkowych, które działają na trasie Sztokholm do Turku, nowy terminal został wybudowany w 1999 roku. Terminal jest również używany jako alternatywa do portu Mariehamn na połączeniach, które maja mniejszy ruchu pasażerski do iz Aland.

Z portu Långnäs, mozna zabrac promy do Sztokholmu i Turku. Odprawa samochodowa w podróży na usługi otwiera sie na 30 minut przed odplynieciem do Sztokholmu i 1 godzinę przed odplynieciem do Turku.

Sztokholm Przewodnik

Zawierajacy szereg wysp i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Szwecji, Sztokholm jest stolica Szwecji i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Jest domem dla wielu scen obraz-kartka i niekończące budynków w odcieniach terakoty. Panoramę Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar i cieszy bogate, niebieskie letnie niebo, podczas gdy w zimie, miasto jest pokryte jest ostre śniegu i rozproszone z oświetleniem. Sztokholm stał się bardzo nowoczesne miasto, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć miasto udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan, w którym można łatwo się zagubić w historii , Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm oferuje określony klimat bohemy, z wielu galerii sztuki i zabytkowych domów i wystawne nabrzeżu wyłożonych wzgórza ,

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc w Finlandii, Rosji i krajach bałtyckich.