Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2911 trasach i z 612 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Nowa Zelandia

Nowa Zelandia płożona jest na Pacyfiku na południowy wschód od Australii. Składa się z Wyspy Południowej i Północnej oraz wielu innych wysp, a największe z nich to Stewart Island, the Chatham Islands, Great Barrier Island, d'Urville Island i Waiheke Island. Główne miasta to Wellington - stolica, Auckalnd i Christchurch.

Co można zobaczyć i robić w Nowej Zelandii?

Nowa Zelandia ma bardzo piękny i zróżnicowany krajobraz. Podczas zwiedzania napotkamy góry, jeziora, wulkany, lodowce, piękne plaże i bardzo gościnnych mieszkańców. Widoki będą zapierać dech w piersiach. Naturalne piękno zachęca turystów do dużej aktywności, a w szczególności do trekkingu. Na Wyspie Północnej koniecznie trzeba odwiedzić miasto Rotorura - z gejzerami, gorącymi źródłami i błotami oraz związane z kulturą Maorysów. Natomiast fiord Milford Sound to must see na Wyspie Południowej. Bajkowy fiord otoczony jest lasami i wodospadami oraz posiada unikalne podwodne obserwatorium.

Jak poruszać się po Nowej Zelandii?

Autobusy są najtańszym i najpopularniejszym środkiem transportu.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom w Nowej Zelandii?

Trasa promowa Wellington - Picton łączy wyspę Północną z Południową. Podróż promem przez cieśninę Cooka należy do najbardziej malowniczych na świecie.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy w Nowej Zelandii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe w Nowej Zelandii. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Bluebridge
  • Uzyskaj cenę
 • Interislander
  • Uzyskaj cenę
 • Fullers Ferry
  • Uzyskaj cenę
 • Stewart Island Experience
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Nowa Zelandia - Trasy i Porty