COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Nowa Zelandia

Nowa Zelandia płożona jest na Pacyfiku na południowy wschód od Australii. Składa się z Wyspy Południowej i Północnej oraz wielu innych wysp, a największe z nich to Stewart Island, the Chatham Islands, Great Barrier Island, d'Urville Island i Waiheke Island. Główne miasta to Wellington - stolica, Auckalnd i Christchurch.

Co można zobaczyć i robić w Nowej Zelandii?

Nowa Zelandia ma bardzo piękny i zróżnicowany krajobraz. Podczas zwiedzania napotkamy góry, jeziora, wulkany, lodowce, piękne plaże i bardzo gościnnych mieszkańców. Widoki będą zapierać dech w piersiach. Naturalne piękno zachęca turystów do dużej aktywności, a w szczególności do trekkingu. Na Wyspie Północnej koniecznie trzeba odwiedzić miasto Rotorura - z gejzerami, gorącymi źródłami i błotami oraz związane z kulturą Maorysów. Natomiast fiord Milford Sound to must see na Wyspie Południowej. Bajkowy fiord otoczony jest lasami i wodospadami oraz posiada unikalne podwodne obserwatorium.

Jak poruszać się po Nowej Zelandii?

Autobusy są najtańszym i najpopularniejszym środkiem transportu.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom w Nowej Zelandii?

Trasa promowa Wellington - Picton łączy wyspę Północną z Południową. Podróż promem przez cieśninę Cooka należy do najbardziej malowniczych na świecie.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy w Nowej Zelandii z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe w Nowej Zelandii. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 14 przeprawy w tygodniu 1 godzina
  • Uzyskaj cenę
  • 13 Przeprawy Dziennie 1 godzina
  • Uzyskaj cenę
  • 12 przeprawy w tygodniu 3 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę
  • 4 Przeprawy Dziennie 3 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Nowa Zelandia - Trasy i Porty