Stewart Island Experience
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Stewart Island Experience

Steward Island Experience obsługuje codziennie ekspresowe katamarany pomiędzy Bluff na Wyspie Południowej w Nowej Zelandii a Oban na Wyspie Steward.

Rejsy działają przez cały rok i trwają około godziny, płyna 39 kilometrów w całej Foveaux cieśninie do Stewart Island osiągając prędkość do 20 węzłów. Podczas podróży mozesz zobaczyc dzikie zwierzęta, zwłaszcza ptaki morskie.

Na pokładzie nowoczesnych promów jest podawana bezpłatna kawa i herbata, podczas gdy inne napoje można kupić. Możesz miec ze soba do dwóch toreb bagażu osobistego.

Dostępny jest parking w ciągu dnia i nocy(w cenie) w sąsiedztwie terminalu promowego Bluff dla osób podróżujących na Stewart Island. Transfery autobusowe są także dostępne z Invercargill (przez cały rok), Queenstown do Te Anau (sezonowy),rezerwacji mozna dokonac można zamówić w trakcie procesu rezerwacji.

Z directferries.pl można znaleźć Stewart Island Experience rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Stewart Island Experience bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Stewart Island Experience z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.