COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Stewart Island Experience

Steward Island Experience obsługuje codziennie ekspresowe katamarany pomiędzy Bluff na Wyspie Południowej w Nowej Zelandii a Oban na Wyspie Steward.

Rejsy działają przez cały rok i trwają około godziny, płyna 39 kilometrów w całej Foveaux cieśninie do Stewart Island osiągając prędkość do 20 węzłów. Podczas podróży mozesz zobaczyc dzikie zwierzęta, zwłaszcza ptaki morskie.

Na pokładzie nowoczesnych promów jest podawana bezpłatna kawa i herbata, podczas gdy inne napoje można kupić. Możesz miec ze soba do dwóch toreb bagażu osobistego.

Dostępny jest parking w ciągu dnia i nocy(w cenie) w sąsiedztwie terminalu promowego Bluff dla osób podróżujących na Stewart Island. Transfery autobusowe są także dostępne z Invercargill (przez cały rok), Queenstown do Te Anau (sezonowy),rezerwacji mozna dokonac można zamówić w trakcie procesu rezerwacji.

Z directferries.pl można znaleźć Stewart Island Experience rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Stewart Island Experience bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Stewart Island Experience z innymi firmami promowymi.

Stewart Island Experience - trasy i porty

Wszystkie trasy Stewart Island Experience