Livorno do Bastia Prom

Livorno Bastia trasa promowa laczy Wlochy z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Sardinia Ferries obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 5 minuty gdy Moby Lines serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz.

To daje 28 przeplyniecia tydzien na trasie Livorno Bastia pomiedzy Wlochy i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Livorno do Bastia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Korsykę.

Livorno - Bastia Armatorzy Promowi

 • Corsica Sardinia Ferries
  • 3 Przeprawy Dziennie 4 godz 5 min
  • Uzyskaj cenę
 • Moby Lines
  • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Livorno Bastia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Livorno Bastia to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Livorno - Bastia Prom

 • "Voyage en Corse"

  Tout bien organisé, embarquement rapide, rien à reprocher

  Tadeusz płynął na trasie Livorno Bastia z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż na Korsykę"

  Rezerwacja biletów na prom przebiegła bez problemów. Transport, warunki podróży ok. Na trasie Livorno- Bastia bez opóźnienia droga powrotna Bastia-Livorno z dużym ok. 30 minutowym opóźnieniem.

  Marta płynął na trasie Livorno Bastia z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż z MoBy Lines"

  Jedyny minus to wydłużenie czasu podróży.

  Paweł płynął na trasie Livorno Bastia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super podróż z Corsika Sardinia Feries"

  Same pozytywy, bez żadnych uwag !!!

  Wojciech płynął na trasie Livorno Bastia z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Livorno Przewodnik

Włoskie miasto i port w Livorno leży na Morzu Liguryjskim na zachodnim wybrzeżu Toskanii. Wiele z pierwotnego układu ulic i architektury zostały zachowane w Nowym Wenecji regionie miasta. W tym obszarze można obejrzeć stare mosty, wąskie dróżki, domy szlacheckich oraz sieć kanałów, które były wykorzystywane do łączenia jej portu do magazynów miasta. Interesujące jest także wiele doskonałych przykładów neoklasycznych budynków, muzeów, parków publicznych i instytucji kultury. Zawierające pamiątki, dokumenty i opery kompozytora Pietro Mascagni, który mieszkał w mieście, jest Museo Mascagnano i jest warte odwiedzenia. Organizowana przez Teatr Tradycyjny Livorno, niektóre z oper Mascagni są wykonywane podczas sezonu muzyki lirycznej.

Port jest trzecim największym na zachodnim wybrzeżu Włoch i oferuje wiele usług i udogodnień, w tym przeładunku towarów i usług pasażerskich. Uslugi portu obejmują podjazdy dla wózków inwalidzkich, toalety i prysznice dla pasażerów. Są też bary, restauracje, centrum konferencyjne, banki, kiosk informacji pasażerskiej. Z portu, są połączenia promowe do Bastii, Olbii, Golfo Aranci, Cagliari i Tunezji.

Bastia Przewodnik

Bastia jest drugim co do wielkosci miastem Korsyki i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Korsyki, naprzeciwko Wloch z widokiem na archipelag Tuscan. Bezposrednio na polnoc, a dojazd samochodem lub autobusem jest le Cap Corse, dziki polwysep wysadzane Genuenczykow wiez i rozleglego rezerwatu przyrody, ktory stal sie rajem dla turystow. Podobnie jak wiele miast Korsyki Bastia historia zaczyna sie Genuenczykow ktory wyspe od 14 wieku, choc pozniejsze wieki pozostawil swoj slad - w szczegolnosci od baroku do 19. wieku.Stary Port (Vieux Port) na poludnie od miasta jest doskonalym miejscem na spacer wokol portu, aby zobaczyc sterany budynkow (prawie przypominające te, moz
emy zobaczyć w Wenecji), skupione wokoł portu rybackiego i przyjemnosci. Z portu wedrowac po ogrodzie Romieu dotrzec do cytadeli nad portem, ktora jest oryginalna Genuenczyków miasto, ktore jest chronione przez mury obronne dodanych w 15 wieku, w tym Porte Ludwika XVI, przez ktore wchodzi się do cytadeli.

Prom Port w Bastii łączy miasto do Francji (Marsylia, Nicea i Toulon) i we Wloszech (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).