Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2652 trasach i z 690 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Korsyka

Korsyka to francuska wyspa położona na Morzu Śródziemnym, znana z pięknego wybrzeża i ponad dwustu plaż.

Dzięki położeniu wyspy w północnej części Morza Śródziemnego, dotarcie do Korsyki promem jest szybkie i łatwe. Można się tam wybrać z Francji oraz Włoch; istnieje ogromny wybór połączeń z tych krajów do każdego zakątka wyspy.

Jeśli chodzi o Francję, statki wypływają codziennie z Tulonu, Nicei i Marsylii. Połączenia są dostępne przez cały rok, a w sezonie ich liczba zawsze zostaje zwiększona.

Z Włoch na wyspę możesz dostać się z Savony i Genui na północy i Livorno i Piombino na zachodnim wybrzeżu Włoch. Podobnie jak w przypadku Francji, połączenia są dostępne przez cały rok, a w lecie jest ich więcej. Ponadto można również zamówić prom z Korsyki na Sardynię.

Większość pasażerów decyduje się na przeprawę z samochodem, niemniej jednak samochody można również wypożyczyć w większości miast portowych. Na wyspie znajdziesz dobrze funkcjonującą sieć dróg- jedna z nich wiedzie wzdłuż wybrzeża, gdzie możesz podziwiać wspaniałe plaże oraz osłonięte zatoczki.

Podczas swojej wizyty na pewno znajdziesz się na jednej z piaszczystych plaż z krystalicznie czystą wodą. Na plażach nie brakuje okazji do rozrywki, możesz spróbować: siatkówki, surfingu, żeglarstwa, kajakarstwa, jazdy na nartach, przejażdżki bananem, wędkarstwa oraz wiele innych.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi armatorzy

 • Corsica Sardinia Ferries
  • Uzyskaj cenę
 • Moby Lines
  • Uzyskaj cenę
 • Corsica Linea
  • Uzyskaj cenę
 • La Meridionale
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Korsyka opinie

 • "podróż z MoBy Lines"

  Jedyny minus to wydłużenie czasu podróży.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "MobyLines + Directferries Livorno<->Sardynia"

  Moby Lines - OK, wszystko zgodnie z planem ii oczekiwaniami. DirectFerries - musiałem zmienić dane na bilecie (zmiana samochodu - marka+numer rejestracyjny) wniemalże w przededniu wyjazdu, bilet był teoretycznie bez możliwości jakichkolwiek zmian. W DF udało się to zrobić telefonicznie w 5 minut miałem emailem potwierdzenie zmiany i nową rezerwację. Myślę, że bezpośrednio w Moby mogłoby nie być tak prosto.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Jak trafić"

  Prom, jak prom - trochę wysłużony, ale w porządku. Czysto, obsługa uprzejma, punktualny. Natomiast, jeżeli Directferries ma jakiś wpływ na zarząd portu Livorno, to stanowczo trzeba poprawić informację i oznakowanie dojazdu do promów. W tej chwili się błądzi i niepotrzebnie denerwuje. Czy nie może być jak w Bastii?

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo przyjemna podróż"

  Bary, restauracja, a co najważniejsze plac zabaw dla dzieci. Bardzo czysto. Wszystko super.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Trasy i Porty w Korsyka