Santa Teresa di Gallura do Bonifacio Prom

Santa Teresa di Gallura Bonifacio trasa promowa laczy Sardynia z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Moby Lines obsluguje do 4 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 50 minuty gdy Blu Navy serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 56 przeplyniecia tydzien na trasie Santa Teresa di Gallura Bonifacio pomiedzy Sardynia i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Santa Teresa di Gallura do Bonifacio Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia na Korsykę.

Santa Teresa di Gallura - Bonifacio Armatorzy Promowi

  • Moby Lines
    • 4 Przeprawy Dziennie 50 min
    • Uzyskaj cenę
  • Blu Navy
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Santa Teresa di Gallura Bonifacio

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Santa Teresa di Gallura Bonifacio to samochod + 2 pasazerów.

Santa Teresa di Gallura Przewodnik

Santa Teresa Gallura to miasto położone na północnym krańcu wyspy włoskiej Sardynii, na Cieśninie Bonifacio. Południowe wybrzeże Korsyki, jest wyraźnie widoczne z miejskich plaż. Na głównym placu miasta znajduje się wiele sklepów i restauracji, choć turysci powinni pamiętać, że wiele z nich są zamknięte poza sezonem. Na północ od miasta znajduje sie Rena Bianca, główna plaża w Santa Teresa, która latem jest prawie zawsze zatłoczona. Wazny punkt miasta to wieża Longosardo, która wznosi się na skalistym cyplu z widokiem na morze. Została wzniesiona w 16 wieku w okresie Aragonii. Z lewej strony, wybrzeże schodzi w kierunku plaży Rena Bianca, które kończy się w niewielkiej odległości od klifów "Isola Monica", gdzie znajduja sie slady opuszczonej jaskini.

Pod panowaniem rzymskim, Santa Teresa Gallura (Longonis) była portem podstawowym Sardynii z jego głębokim naturalnym portem, ktory oferuje chroniony punkt lądowania. Dziś nowy port Santa Teresa jest jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych portow morskich w całej okolicy, i łączy Sardynię i Korsykę.

Bonifacio Przewodnik

Miasto położone jest na południowym krańcu Bonifacio Korsyka we Francji. Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest oddzielona od Sardynii przez 11 km szerokości Cieśnine Bonifacio. Miasto jest popularnym celem turystycznym w lecie w części ze względu na jego bliskość do pięknych plaż, a także ze względu na historię i turystyczne atrakcje, które obejmują torra di Sant 'Amanzi, torra di Sponsaglia, Eglise Saint-Dominique de Bonifacio i Eglise Sainte Marie-de Bonifacio.

Bonifacio ma dwa prehistoryczne miejsca z pewnym znaczeniem: starożytna jaskini w pobliżu miejscowości, ktora byla schronienie Araguina-Sennola Capello, na północ od miasta i komory grobowe Vasculacciu dalej na północ w pobliżu Figari. Pierwsze, jest miejscem Bożej Bonifacio, pochówku kobiet, datowane na około 6570 pne. Drugi należy do kultury megalitycznych i jest datowany na bliski neolit. Oba pokazuja, że Zatoka Bonifacio była droga od czasów najdawniejszych do śródlądowych Korsyki.