COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Santa Teresa di Gallura - Bonifacio jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Santa Teresa di Gallura do Bonifacio - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia na Korsykę.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Santa Teresa di Gallura - Bonifacio

  • 24 Sailings Weekly 50 min
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Opinie na temat Prom Santa Teresa di Gallura - Bonifacio

 • "St. Teresa - Bonifacio i z powrotem"

  powtarzalna jakość usług, tereminowość,warunki podróży- jedyne co bym zmianił to możliwość /opcjonalnie/ to plik z biletem na telefon- w przypadku turysty, który niekeiedy na ograniczony dotęp do dukarki to spory kłopot. Tak robi też tania linia lotnicza, ale tu od 2-3 lat można mieć bilet na telefonie.Mi zajęło cały dzień, żeby znależść możliwość wydrukowania biletu- w obecnych czasach do spory kłopot.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rewelacyjna wycieczka "

  Promem można się szybko przemieścić z Sardynii na Korsykę i odwrotnie. Miła obsługa, super widoki gorąco polecam.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "OK!!!!"

  ok

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia"

  Wszystko planowo, sprawnie. Polecam. 

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Santa Teresa di Gallura do Bonifacio

Trasa promowa Santa Teresa di Gallura Bonifacio łączy Sardynia z Korsyka i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Santa Teresa di Gallura - Przewodnik

Santa Teresa Gallura to miasto położone na północnym krańcu wyspy włoskiej Sardynii, na Cieśninie Bonifacio. Południowe wybrzeże Korsyki, jest wyraźnie widoczne z miejskich plaż. Na głównym placu miasta znajduje się wiele sklepów i restauracji, choć turysci powinni pamiętać, że wiele z nich są zamknięte poza sezonem. Na północ od miasta znajduje sie Rena Bianca, główna plaża w Santa Teresa, która latem jest prawie zawsze zatłoczona. Wazny punkt miasta to wieża Longosardo, która wznosi się na skalistym cyplu z widokiem na morze. Została wzniesiona w 16 wieku w okresie Aragonii. Z lewej strony, wybrzeże schodzi w kierunku plaży Rena Bianca, które kończy się w niewielkiej odległości od klifów "Isola Monica", gdzie znajduja sie slady opuszczonej jaskini.

Pod panowaniem rzymskim, Santa Teresa Gallura (Longonis) była portem podstawowym Sardynii z jego głębokim naturalnym portem, ktory oferuje chroniony punkt lądowania. Dziś nowy port Santa Teresa jest jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych portow morskich w całej okolicy, i łączy Sardynię i Korsykę.


Bonifacio - Przewodnik

Miasto położone jest na południowym krańcu Bonifacio Korsyka we Francji. Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest oddzielona od Sardynii przez 11 km szerokości Cieśnine Bonifacio. Miasto jest popularnym celem turystycznym w lecie w części ze względu na jego bliskość do pięknych plaż, a także ze względu na historię i turystyczne atrakcje, które obejmują torra di Sant 'Amanzi, torra di Sponsaglia, Eglise Saint-Dominique de Bonifacio i Eglise Sainte Marie-de Bonifacio.

Bonifacio ma dwa prehistoryczne miejsca z pewnym znaczeniem: starożytna jaskini w pobliżu miejscowości, ktora byla schronienie Araguina-Sennola Capello, na północ od miasta i komory grobowe Vasculacciu dalej na północ w pobliżu Figari. Pierwsze, jest miejscem Bożej Bonifacio, pochówku kobiet, datowane na około 6570 pne. Drugi należy do kultury megalitycznych i jest datowany na bliski neolit. Oba pokazuja, że Zatoka Bonifacio była droga od czasów najdawniejszych do śródlądowych Korsyki.