Porto Torres do Ajaccio Prom

Porto Torres Ajaccio trasa promowa laczy Sardynia z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Sardinia Ferries obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny gdy Corsica Linea serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz.

To daje 5 przeplyniecia tydzien na trasie Porto Torres Ajaccio pomiedzy Sardynia i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Porto Torres do Ajaccio Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia na Korsykę.

Porto Torres - Ajaccio Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 4 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Corsica Linea
    • 3 przeprawy w tygodniu 4 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Porto Torres Ajaccio

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Torres Ajaccio to samochod + 2 pasazerów.

Porto Torres Przewodnik

Porto Torres to miasto położone na północno-zachodnim wybrzeżu Sardynii. Leży około 25 kilometrów na wschód od cypla Gorditanian a także na zatoce Asinara. Jedną z głównych atrakcji miasta to, Bazylika San Gavino z 11 wieku, która została zbudowana z wykorzystaniem tylko szlachetnych kamieni takich jak marmur, porfir i granit. Kościół jest największym romańskim kościółem w Sardynii. Interesujące są także Katakumby Tanca Borgoña które są podziemnym przejściem dla praktyk religijnych.

Po Olbii, Porto Torres jest najlepszym portem na Sardynii. Promy łączą wyspę z Genuia (11 godz), Civitavecchia (7 godzin i 15 minut) i Barcelona (11 godzin i 15 minut). Istnieją również usługi do Ajaccio (3 godziny i 30 minut) i Propriano (4 godziny) na Korsyce, i do Marsylii (17 godzin).

Ajaccio Przewodnik

Ajaccio to największe miasto na wyspie Korsyka. Miasto położone jest na południowo-zachodnim wybrzeżu Korsyki, około 210 mil na południowy wschód od Marsylii. Port tego miasta znajduje się poniżej wzgórza półwyspu, które chroni port. Miasto zajmuje osłonięte miejsce u podnóża zalesionych wzgórz na północnym brzegu Zatoki Ajaccio. Być może najbardziej znany z tego miasta jest syn Napoleon'a Bonaparte, który urodził się w 1769 roku w domu Napoleona, który jest teraz otwarty dla publiczności. Każdy z podróżujących uwielbia wędrówki po centrum, przepełnione stonowanymi budynkami i gwarnymi kawiarniami i jego dużym porcie i modnej okolicy Route des Sanguinaires, kilka kilometrów na zachód.

Ajaccio stało się ważnym przystankiem dla rejsów i jest drugim najbardziej ruchliwym portem we Francji, po Marsylii, ale przed Nicei/Villefranche-sur-Mer i Cannes. Lokalny port jest połączony do Marsylii, Tulonu i Nicei na francuskim lądzie, prawie codziennie. Istnieją również okolicznościowe polaczenia do Włoch kontynentalnych (Livorno) i na Sardynie, wraz z usługami sezonowymi do Calvi i Propriano. Dwa główne przedsiębiorstwa żeglugowe świadczące te polacznia to SNCM i Corsica Ferries.