Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Phuket?

  • Phuket - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Phuket przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Phuket - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Phuket - Rozkłady

Phuket - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić na wyspie Phuket?

Największa wyspa należąca do Tajlandii, Phuket jest tak duża, że ledwo czuje się jak wyspa. Reputacja partii, którą utrzymuje, może być uzasadniona, po tym, jak wszystkie ulice w lecie są zaśmiecone turystami, próbującymi tani alkohol pomiędzy przemieszczającymi się po mnóstwie barów i klubów. Jednak Phuket ma o wiele więcej niż plażowy i alkoholowy. Centrum miasta oferuje ciekawe doświadczenia kulturalne z mnóstwem muzeów i galerii sztuki, podczas gdy północna wyspa stanowi stosunkowo spokojną przystań. Park Narodowy Sirinat i rezerwat Khao Thaew zapewniają możliwość zobaczenia wspaniałych widoków na zapierające dech w piersiach zbocze góry.

Jak poruszać się po Wyspie Phuket??

Wokół wyspy kursuje autobus do transportu publicznego, lub do prywatnych transferów, taksówki motocyklowe są dość przystępne, a tuk-tuksy są obowiązkową częścią tajskiej kultury.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.