COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Phi Phi Cruiser

Phi Phi Cruiser zapewnia połączenia promowe między największymi wyspami Tajlandii: Wyspą Phuket i niezwykle malowniczymi Wyspami Phi Phi na Morzu Andamańskim, znajdującymi się tuż przy południowo-zachodnim wybrzeżu.

Założona w 1980 roku, Phi Phi Cruiser to jedna z najstarszych firm promowych w regionie, łącząca dwie najczęściej odwiedzane częsci kraju. Phuket oferuje jedne z najlepszych plaż w Tajlandii i piękne lasy deszczowe, natomiast Koh Phi Phi to idealne miejsce dla osób lubiących nocne życie.

Dla Phi Phi Cruise komfort i bezpieczeństwo pasażerów są najważniejsze: ich świetnie wyszkolony personel jest zawsze chętny do pomocy, a ich nowoczesny statek został specjalnie zaprojektowany do żeglugi na Morzu Andamańskim.

Na pokładzie ich statków znajdziesz w pełni klimatyzowaną strefę miejsc siedzących oraz przestronny i słoneczny zewnętrzny pokład z którego możesz podziwiać wspaniałe widoki na pobliskie wyspy i błękitne wody oceanu.

Zobacz Phi Phi Cruiser,ceny i rozkłady jazdy, bilety Phi Phi Cruiser z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Phi Phi Cruiser z alternatywnymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Phi Phi Cruiser