Phi Phi Cruiser
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Phi Phi Cruiser

Phi Phi Cruiser zapewnia połączenia promowe między największymi wyspami Tajlandii: Wyspą Phuket i niezwykle malowniczymi Wyspami Phi Phi na Morzu Andamańskim, znajdującymi się tuż przy południowo-zachodnim wybrzeżu.

Założona w 1980 roku, Phi Phi Cruiser to jedna z najstarszych firm promowych w regionie, łącząca dwie najczęściej odwiedzane częsci kraju. Phuket oferuje jedne z najlepszych plaż w Tajlandii i piękne lasy deszczowe, natomiast Koh Phi Phi to idealne miejsce dla osób lubiących nocne życie.

Dla Phi Phi Cruise komfort i bezpieczeństwo pasażerów są najważniejsze: ich świetnie wyszkolony personel jest zawsze chętny do pomocy, a ich nowoczesny statek został specjalnie zaprojektowany do żeglugi na Morzu Andamańskim.

Na pokładzie ich statków znajdziesz w pełni klimatyzowaną strefę miejsc siedzących oraz przestronny i słoneczny zewnętrzny pokład z którego możesz podziwiać wspaniałe widoki na pobliskie wyspy i błękitne wody oceanu.

Zobacz Phi Phi Cruiser,ceny i rozkłady jazdy, bilety Phi Phi Cruiser z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Phi Phi Cruiser z alternatywnymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.