Prom Tallinn do Helsinki

Trasa promowa Tallinn Helsinki łączy Estonia z Finlandia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 6 razy dzien, Viking Line 3 razy dzien & Eckerö Line posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Tallinn Helsinki pomiędzy Estonia i Finlandia.

Przewoźnicy Promowi - Tallinn - Helsinki

Średnia cena promu Tallinn Helsinki

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tallinn Helsinki to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Tallinn - Helsinki

 • "Podróż"

  Korzystałem z operatora już kilkakrotnie . Jestem zadowolony z obsługi i warunków panujących na promie.

  Zbigniew płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Fajna podróż"

  Dla osób pierwszy raz podróżujących promem zaskoczenie może stanowić fakt, że pasażer nie ma jakiegoś przypisanego do biletu miejsca. Po prostu siada się tam, gdzie się chce. Można też spędzić czas w barze lub przy automatach z grami - co kto lubi. Poza tym to tylko dwie godziny podróży - miłej i spokojnej.

  Waldemar płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Superstar

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo udany rejs i dobrze przeprowadzona rezerwacja on-line"

  Polecam tę stronę. Zero stresu, wszystko działa bez zarzutu i w sieci i potem w praktyce!

  Barbara płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "BARDZO DOBRY"

  WSzystko ok. Polecam

  Tomasz płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Superstar

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Tallinn - Przewodnik

Tallin znajduje się na wybrzeżu Zatoki Fińskiej w Estonii. Stare Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tallinn ma bardzo zróżnicowaną gospodarkę choć jego główne atuty to IT, turystyka i logistyka.

Port w Tallinie oferuje prom do Finlandii i Szwecji. Terminale promowe przyjmują około 6 milionów pasażerów rocznie i ma dobre udogodnienia, w tym sklepy, kawiarnie i bary. Oprócz promów pasażerskich, port przeznaczony jest także dla statków wycieczkowych i szybkich promów w miesiącach letnich. Port w Tallinnie oferuje codzienne rejsy między Tallinem a Sztokholmem i Helsinkami.

Helsinki - Przewodnik

Helsinki to stolica Finlandii, położona w południowej części nad Zatoką Fińską. Miasto ma układ kompaktowy i łatwo zwiedzić je pieszo. Helsinki posiada bardzo ciekawą architekturę, a na jego obrzeżach znajdziemy lasy, jeziora i wybrzeże z licznymi wyspami.Największe muzeum historyczne w Helsinkach to Muzeum Narodowe w Finlandii, który zawiera ogromną kolekcję od czasów prehistorycznych aż do 21 wieku.Sam budynek muzeum jest atrakcją turystyczną samą w sobie ze względu na ciekawą architekturę. Innym ważnym muzeum historyczne w mieście jest Muzeum Miasta Helsinek, który wprowadza gości do 500-letniej historii Helsinek.


Port w Helsinkach oferuje codzienne przeprawy promowe do Estonii, Szwecji, Rosji i Niemiec.