Prom Tallinn do Helsinki

Trasa promowa Tallinn Helsinki łączy Estonia z Finlandia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 6 razy dzien, Viking Line 3 razy dzien & Eckerö Line posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 12 połączeń promowych dzien na trasie Tallinn Helsinki pomiędzy Estonia i Finlandia.

Przewoźnicy Promowi - Tallinn - Helsinki

Średnia cena promu Tallinn Helsinki

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tallinn Helsinki to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Tallinn - Helsinki

 • "polecam"

  Łatwo i przyjemnie tylko bilety kupować na ostatnią chwilę bo taniej

  Marcin płynął na trasie Tallinn Helsinki z Eckerö Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko OK"

  OK polecam

  Zbysław płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Statek bardzo komfortowy. Podróż w miłej atmosferze.

  Agnieszka płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Megastar

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Tallin-Helsinki i z powrotem. Rodzina 4 osoby"

  Wszystko ok. Szybko, wygodnie i czysto. Szczególnie na Megastar, ale Tallin Star też ok.

  Marcin płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Megastar

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Tallinn - Przewodnik

Tallin znajduje się na wybrzeżu Zatoki Fińskiej w Estonii. Stare Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tallinn ma bardzo zróżnicowaną gospodarkę choć jego główne atuty to IT, turystyka i logistyka.

Port w Tallinie oferuje prom do Finlandii i Szwecji. Terminale promowe przyjmują około 6 milionów pasażerów rocznie i ma dobre udogodnienia, w tym sklepy, kawiarnie i bary. Oprócz promów pasażerskich, port przeznaczony jest także dla statków wycieczkowych i szybkich promów w miesiącach letnich. Port w Tallinnie oferuje codzienne rejsy między Tallinem a Sztokholmem i Helsinkami.

Helsinki - Przewodnik

Helsinki to stolica Finlandii, położona w południowej części nad Zatoką Fińską. Miasto ma układ kompaktowy i łatwo zwiedzić je pieszo. Helsinki posiada bardzo ciekawą architekturę, a na jego obrzeżach znajdziemy lasy, jeziora i wybrzeże z licznymi wyspami.Największe muzeum historyczne w Helsinkach to Muzeum Narodowe w Finlandii, który zawiera ogromną kolekcję od czasów prehistorycznych aż do 21 wieku.Sam budynek muzeum jest atrakcją turystyczną samą w sobie ze względu na ciekawą architekturę. Innym ważnym muzeum historyczne w mieście jest Muzeum Miasta Helsinek, który wprowadza gości do 500-letniej historii Helsinek.


Port w Helsinkach oferuje codzienne przeprawy promowe do Estonii, Szwecji, Rosji i Niemiec.