Tallinn do Helsinki Prom

Tallinn Helsinki trasa promowa laczy Estonia z Finlandia i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 6 razy dzien, Viking Line 3 razy dzien & Eckerö Line posiada polaczenia do 3 razy dzien.


Istnieje polaczenie 12 przeplyniec dzien na polaczeniu Tallinn Helsinki pomiedzy Estonia i Finlandia oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Tallinn - Helsinki Armatorzy Promowi

 • Tallink Silja
  • 6 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Viking Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • Eckerö Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 2 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tallinn Helsinki

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tallinn Helsinki to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Tallinn - Helsinki Prom

 • "Podróż"

  Korzystałem z operatora już kilkakrotnie . Jestem zadowolony z obsługi i warunków panujących na promie.

  Zbigniew płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Fajna podróż"

  Dla osób pierwszy raz podróżujących promem zaskoczenie może stanowić fakt, że pasażer nie ma jakiegoś przypisanego do biletu miejsca. Po prostu siada się tam, gdzie się chce. Można też spędzić czas w barze lub przy automatach z grami - co kto lubi. Poza tym to tylko dwie godziny podróży - miłej i spokojnej.

  Waldemar płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Superstar

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo udany rejs i dobrze przeprowadzona rezerwacja on-line"

  Polecam tę stronę. Zero stresu, wszystko działa bez zarzutu i w sieci i potem w praktyce!

  Barbara płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Star

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "BARDZO DOBRY"

  WSzystko ok. Polecam

  Tomasz płynął na trasie Tallinn Helsinki z Tallink Silja na statku Tallink Superstar

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Tallinn Przewodnik

Estońskie miasto Tallin znajduje się na północnym wybrzeżu kraju, na wybrzeżu Zatoki Fińskiej. Jest około 80 km na południe od Helsinek, na wschód od Sztokholmu w Szwecji i na zachód od St Petersburga w Rosji. Stare Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a miasto w całości było Europejska Stolica Kultury w 2011 roku, wraz z Turku w Finlandii. Miasto jest finansowym i biznesowym piastem i korzyści z liberalnej polityki ekonomicznej Estonii i ma bardzo zróżnicowaną gospodarkę choć jego główne atuty to IT, turystyka i logistyka.

Port w Tallinie oferuje prom do Finlandii i Szwecji. Terminale promowe przyjmuja około 6 milionów pasażerów rocznie i ma dobre wyposażenie, w tym sklepy, kawiarnie i bary. W uzupełnieniu do promów pasażerskich, port przeznaczony jest także dla statków wycieczkowych i szybkich promów w miesiącach letnich. Istnieja codzienne rejsy między Tallinem a Sztokholmem i Helsinkami.

Helsinki Przewodnik

Helsinki to stolica Finlandii, położony w południowej części kraju i leży na brzegu Zatoki Fińskiej. Jest to kompaktowy miasta łatwo dotrzeć pieszo. Projektowanie, architektura, kultura i zakupy są pokrywane jak są duże obszary park, lasy, jeziora i wybrzeże z licznymi wyspami.Największe muzeum historyczne w Helsinkach jest Muzeum Narodowe w Finlandii, który zawiera ogromną kolekcję od czasów prehistorycznych aż do 21 wieku.Sam budynek muzeum, krajowych romantycznym stylu neomedieval zamku, jest atrakcją turystyczną samą w sobie. Innym ważnym muzeum historyczne w mieście jest Muzeum Miasta Helsinek, który wprowadza gości do 500-letniej historii Helsinek.Uniwersytet w Helsinkach również wiele znaczących muzeów, w tym Muzeum Uniwersytetu i Muzeum Historii Naturalnej.

Nie są codzienne usługi promowe do Helsinek z Estonii, Szwecji i Niemiec. Wszystkie firmy promowe oferują również możliwość podjęcia z samochodem. Helsinki można dotrzeć promem także z Rosji, jak i Polski.