COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Viking Line

Viking Line zapewnia codzienne rejsy między Finlandią, Wyspami Alandzkimi i Szwecją oraz Finlandią i Estonią. Promy kursują cały rok.

Udogodnienia na promach Viking Line są powszechnie uznane za jedne z najlepszych wśród operatorów promowych nie tylko w regionie Morza Bałtyckiego. Viking Line zapewnia swoim pasażerom szereg atrakcji, aby zapewnić każdemu dobry czas w tym rozrywkę, dobre jedzenie i napoje oraz szaleństwo zakupów.

Dzięki luksusowej flocie statków, to nic dziwnego, że ponad 6 milionów osób każdego roku wybiera podróż przez Morze Bałtyckie z Viking Line.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Viking Line rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Viking Line bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Viking Line z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Viking Line

Viking Line opinie klientów

 • "Pozytywnie"

  Wszystko ok. Polecam.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo mile wrazenia"

  Naprawde niesamowity program artystyczny,wielka niespodzianka bo jeden z oficerow na VIKING LINE mial przepiekny glos,byly tez jak sadzimy smieszne skecze,ale nie rozumielismy nic po szwedzku ,2,5 godziny minely szybko i w sympatycznej atmosferze,personel w barze przyjemny ,oglna opinia bardzo pozytyzna. personel mily

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Kultura i profesjonalizm"

  Wspaniała podróż. Załoga jest pomocna i syrozumiała. Posiłki starannie przygotowane. Punktualność.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ocena"

  Ogólnie sprawie i ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń