Prom Ryga do Sztokholm

Ryga Sztokholm polaczenie laczy Lotwa z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 18 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ryga Sztokholm zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ryga - Sztokholm

  • Tallink Silja
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ryga Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ryga Sztokholm to samochod + 2 pasażerów.

Ryga - Przewodnik

Ryga jest największym miastem i stolicą, Łotwy i leży w Zatoce Ryskiej w ujściu rzeki Dźwiny. Historia Rygii sięga roku 1201 i ma historyczne centrum, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO za architekturę Nouveay/Jugendstil i drewnianą. Ryga ma aktywne życie kulturalne. Katedra Dome jest znana na całym świecie z jej akustyki i jest warto wziąć udział w jednym z koncertów muzyki organowej regularnie odbywających się w katedrze. Istnieje tu również wiele muzeów, wystaw i galerii sztuki współczesnej. Ze względu na doskonałe połączenia komunikacyjne, Ryga jest jednym z największych ośrodków turystycznych w kraju.

Port handlowy w Rydze znajduje się w samym sercu miasta. Terminal pasażerski oferuje większość usług i udogodnień, w tym kilka sklepów i lokali gastronomicznych. Promy pływają się do Sztokholmu w Szwecji, a czas przeprawy to około 17 godzin.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.