Ryga
Sztokholm
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ryga Sztokholm

Ryga Sztokholm polaczenie laczy Lotwa z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja Line. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 18 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ryga Sztokholm zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ryga do Sztokholm - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Lotwa do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Ryga do Sztokholm?

Czas przeprawy promowej z Ryga do Sztokholm wynosi około 18h 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ryga do Sztokholm i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ryga a Sztokholm?

Jest 1 operator promowy dla Ryga do Sztokholm i jest to
  • Tallink Silja

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ryga do Sztokholm?

Zarezerwuj promy z Ryga do Sztokholm poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Ryga - Przewodnik

Ryga jest największym miastem i stolicą, Łotwy i leży w Zatoce Ryskiej w ujściu rzeki Dźwiny. Historia Rygii sięga roku 1201 i ma historyczne centrum, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO za architekturę Nouveay/Jugendstil i drewnianą. Ryga ma aktywne życie kulturalne. Katedra Dome jest znana na całym świecie z jej akustyki i jest warto wziąć udział w jednym z koncertów muzyki organowej regularnie odbywających się w katedrze. Istnieje tu również wiele muzeów, wystaw i galerii sztuki współczesnej. Ze względu na doskonałe połączenia komunikacyjne, Ryga jest jednym z największych ośrodków turystycznych w kraju.

Port handlowy w Rydze znajduje się w samym sercu miasta. Terminal pasażerski oferuje większość usług i udogodnień, w tym kilka sklepów i lokali gastronomicznych. Promy pływają się do Sztokholmu w Szwecji, a czas przeprawy to około 17 godzin.


Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.