Ryga do Sztokholm Prom

Ryga Sztokholm polaczenie laczy Lotwa z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 18 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Ryga Sztokholm zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Ryga do Sztokholm Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Lotwa do Szwecji.

Ryga - Sztokholm Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 18 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Ryga Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ryga Sztokholm to samochod + 2 pasazerów.

Ryga Przewodnik

Ryga jest największym miastem i stolicą, Łotwy i leży w Zatoce Ryskiej w ujściu rzeki Dźwiny. Ryga może prześledzić jego historię z powrotem do 1201 i ma historyczne centrum, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO za jego sztuki Nouveay/Jugendstil architektury i 19 wieku architektury drewnianej. Ryga ma aktywne życie kulturalne. Katedra Dome jest znana na całym świecie z jej akustyki i jest warto wziac udział w jednym z koncertów muzyki organowej regularnie odbywających się w katedrze. W miescie odbywaja się również różne festiwale muzyczne w miesiącach letnich z muzyką, od opery, jazzu i rocka. Istnieje również wiele muzeów, wystaw i galerii sztuki współczesnej w Rydze dla gości do zwiedzania. Ze względu na doskonałe połączenia komunikacyjne miasta, z dobrymi połączeniami powietrznymi, kolejowymi, drogowymi i morskimi, jest to jeden z największych ośrodków turystycznych w kraju.

Port handlowy w Rydze znajduje się w samym sercu miasta. Hotele, restauracje i ambasady można dotrzec do nich w ciagu pięć minut spacerem od Starego Miasta w rejonie Vecriga. Terminal pasażerski zawiera większość usług i udogodnień, portu, w tym kilka sklepów i lokali gastronomicznych. Promy plywaja do Sztokholmu w Szwecji, a czas przejścia około 17 godzin.

Sztokholm Przewodnik

Zawierajacy szereg wysp i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Szwecji, Sztokholm jest stolica Szwecji i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Jest domem dla wielu scen obraz-kartka i niekończące budynków w odcieniach terakoty. Panoramę Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar i cieszy bogate, niebieskie letnie niebo, podczas gdy w zimie, miasto jest pokryte jest ostre śniegu i rozproszone z oświetleniem. Sztokholm stał się bardzo nowoczesne miasto, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć miasto udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan, w którym można łatwo się zagubić w historii , Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm oferuje określony klimat bohemy, z wielu galerii sztuki i zabytkowych domów i wystawne nabrzeżu wyłożonych wzgórza ,

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc w Finlandii, Rosji i krajach bałtyckich.