Prom Livorno do Olbia

Trasa promowa Livorno Olbia łączy Włochy z Sardynia i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Livorno - Olbia

Średnia cena promu Livorno Olbia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Livorno Olbia to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Livorno - Olbia

 • "Sardynia IX 2016"

  Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości usługi. Czystość na promie do niewielkiej poprawy.

  Krzysztof płynął na trasie Livorno Olbia z Grimaldi Lines na statku Zeus Palace

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "MobyLines + Directferries Livorno<->Sardynia"

  Moby Lines - OK, wszystko zgodnie z planem ii oczekiwaniami. DirectFerries - musiałem zmienić dane na bilecie (zmiana samochodu - marka+numer rejestracyjny) wniemalże w przededniu wyjazdu, bilet był teoretycznie bez możliwości jakichkolwiek zmian. W DF udało się to zrobić telefonicznie w 5 minut miałem emailem potwierdzenie zmiany i nową rezerwację. Myślę, że bezpośrednio w Moby mogłoby nie być tak prosto.

  Maciej płynął na trasie Livorno Olbia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Prom punktualny, obsługa kompetentna, wjazd i wyjazd sprawny, polecam.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Livorno Olbia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Extra"

  O.K

  Marcin płynął na trasie Livorno Olbia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Livorno - Przewodnik

Włoskie miasto i port w Livorno leży na Morzu Liguryjskim na zachodnim wybrzeżu Toskanii. Wiele z pierwotnego układu ulic i architektury zostały zachowane w Nowym Wenecji regionie miasta. W tym obszarze można obejrzeć stare mosty, wąskie dróżki, domy szlacheckich oraz sieć kanałów, które były wykorzystywane do łączenia jej portu do magazynów miasta. Interesujące jest także wiele doskonałych przykładów neoklasycznych budynków, muzeów, parków publicznych i instytucji kultury. Zawierające pamiątki, dokumenty i opery kompozytora Pietro Mascagni, który mieszkał w mieście, jest Museo Mascagnano i jest warte odwiedzenia. Organizowana przez Teatr Tradycyjny Livorno, niektóre z oper Mascagni są wykonywane podczas sezonu muzyki lirycznej.

Port jest trzecim największym na zachodnim wybrzeżu Włoch i oferuje wiele usług i udogodnień, w tym przeładunku towarów i usług pasażerskich. Uslugi portu obejmują podjazdy dla wózków inwalidzkich, toalety i prysznice dla pasażerów. Są też bary, restauracje, centrum konferencyjne, banki, kiosk informacji pasażerskiej. Z portu, są połączenia promowe do Bastii, Olbii, Golfo Aranci, Cagliari i Tunezji.

Olbia - Przewodnik

Włoskie Miasto Olbia, w północno-wschodniej części wyspy Sardynii nie jest może tak atrakcyjny jak Alghero czy Cagliari, niemniej jednak jest popularnym miejscem. Ma własne lotnisko i otrzymuje promy z lądu, działający jako brama do Costa Smeralda i dostarczanie urządzeń i usług dla turystów.Stara część Olbia ma rzymskie łaźnie, imponujące granitowy kościół i inne zabytki historyczne, a także znajduje się wiele barów i restauracji dla zwiedzających cieszyć. Główną atrakcją miasta jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z regionu Gallura granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden z lewej strony przedstawia San Simplicio, patrona Olbia.Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzone jest przez trzy dni w połowie maja.

Portu Olbia znajduje się na wyspie połączonej z Miasto przez długi grobli. Promy samochodowe podłączyć Olbia z kontynentalnymi Włoska miasta, w tym Genui i Civitavecchia niedaleko Rzymu. ASPO autobusem nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne są od Golfo Aranci, portu na północ od Olbii.