Genua do Porto Torres Prom

Genua Porto Torres trasa promowa laczy Wlochy z Sardynia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 12 godziny gdy Tirrenia serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 5 min.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Genua Porto Torres pomiedzy Wlochy i Sardynia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Genua do Porto Torres Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Sardynię.

Genua - Porto Torres Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 12 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Tirrenia
    • 9 Cotygodniowe Przeprawy 10 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Genua Porto Torres

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Genua Porto Torres to samochod i 2 pasazerów.

Genua Przewodnik

Genua to miasto portowe we Włoszech i stolica regionu Liguria, znajduje się na Morzu Śródziemnym. Stare miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2006 roku i ma bogatą historię sztuki, muzyki, architektury i gastronomii. Miasto zostało zatem uznane za Europejską Stolicę Kultury w 2004 roku. Genua jest także miejscem urodzenia Krzysztofa Kolumba i Niccolo Paganiniego.

Zabytkowym centrum Genui jest labirynt placów i wąskich Caruggi Genui alejek. Łączy średniowieczny wymiar następujące 16. wieku i interwencji barokowych (kwadratowych San Matteo i starożytnych poprzez Aurea, teraz Garibaldi). Pozostałości murów 17th wieku są nadal widoczne w pobliżu katedry San Lorenzo, który jest najbardziej odwiedzanym miejscem kultu Genui.

Port w Genui to największy włoski port handlowy i przemysłowy i jeden z najbardziej aktywnych portów europejskich w basenie Morza Śródziemnego. Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Promy odplywaja głównie na Sardynie, Sycylie, Korsyke, do Hiszpanii, Tunezji i Maroka. Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, znajduja sie poczekalnie oraz duże centrum handlowe.

Porto Torres Przewodnik

Włoskie miasto Porto Torres znajduje się na zachodnim wybrzeżu Sardynii i jest około 25 km do wschodniego cypla Gorditanian. Porto Torres, z 2000 lat historii, jest idealnym miejscem dla tych, którzy nie chcą przegapić kultury, delektując się wakacjami nad morzem. Miasto zostało założone przez Juliusza Cezara w 46 rne nadal pokazuje pozostałości starożytnego miasta Turris Libisonis. Jeśli odwiedza Narodowe Muzeum Archeologiczne i archeologicznego można podziwiać jego ważnych znalezisk, starożytne spa i spacer po brukowanych uliczek i domów ozdobione pięknym wielobarwnego marmuru. Istnieje wiele parków i terenów zielonych w mieście, w którym goście mogą spędzić kilka godzin na odpoczynek.Miasto posiada również wiele restauracji i trattorii, gdzie goście mogą wypróbować lokalne specjały.

Port jest połączony promami do Genui, Marsylii, Tulonu, Barcelona, Civitavecchia, Propriano.