COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tirrenia

Tirrenia łączy Włochy kontynentalne z Sardynią, Sycylią i wyspami Tremiti. Przewoźnik jest obecnie jednym z największych operatorów promowych w Europie.

Tirrenia wykonuje dużą liczbę przejść rocznie. Z flotą składającą się głównie z nowych super- szybkich promów można dotrzeć do miejsca docelowego w komforcie, w rekordowym czasie .

W skali rocznej , Tirrenia przeprawia około sześćdziesiąt tysięcy przepraw promowych , podróżuja cztery miliony mil , przyjmuje trzynaście milionów pasażerów na pokładzie , i transportuje dwa miliony samochodów.

Tirrenia Fleet ma jednolitej jakości rejs, projektowanie wnętrza i średniego wieku od 3 do 4 lat statek , jedne z najmlodszych w regionie Morza Śródziemnego .

Na najbardziej popularnych trasach , Tirrenia Ferries może pomieścić do 2700 pasażerów i 900 samochodów osobowych , osiągając prędkość do 30 węzłów .

Na pokładzie promu Tirrenia znajdziesz wszystkie standardowe udogodnienia, jakich można oczekiwać od jednej z najlepszych firm promowych w Europie . Zaloga Tirenii jest ​​przeznaczona dla zaspokojenia wszystkich wymagań pasażerów doprzekraczania najbardziej przyjemne i relaksującego doświadczenia.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tirrenia harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Wszystkie trasy Tirrenia

Tirrenia opinie klientów

 • "Olbia - Civitavecchia"

  Super prom

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super rejs"

  Bardzo dobry rejs

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniały rejs."

  Korzystałem już kilkakrotnie z usług i nie mam żadnych uwag.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż z dziecmi"

  Wygodna podróż.

  Przeczytaj Więcej Zwiń