Tirrenia
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Tirrenia

Tirrenia łączy Włochy kontynentalne z Sardynią, Sycylią i wyspami Tremiti. Przewoźnik jest obecnie jednym z największych operatorów promowych w Europie.

Tirrenia wykonuje dużą liczbę przejść rocznie. Z flotą składającą się głównie z nowych super- szybkich promów można dotrzeć do miejsca docelowego w komforcie, w rekordowym czasie .

W skali rocznej , Tirrenia przeprawia około sześćdziesiąt tysięcy przepraw promowych , podróżuja cztery miliony mil , przyjmuje trzynaście milionów pasażerów na pokładzie , i transportuje dwa miliony samochodów.

Tirrenia Fleet ma jednolitej jakości rejs, projektowanie wnętrza i średniego wieku od 3 do 4 lat statek , jedne z najmlodszych w regionie Morza Śródziemnego .

Na najbardziej popularnych trasach , Tirrenia Ferries może pomieścić do 2700 pasażerów i 900 samochodów osobowych , osiągając prędkość do 30 węzłów .

Na pokładzie promu Tirrenia znajdziesz wszystkie standardowe udogodnienia, jakich można oczekiwać od jednej z najlepszych firm promowych w Europie . Zaloga Tirenii jest ​​przeznaczona dla zaspokojenia wszystkich wymagań pasażerów doprzekraczania najbardziej przyjemne i relaksującego doświadczenia.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tirrenia harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Tirrenia opinie klientów

 • "Olbia - Civitavecchia"

  Super prom

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super rejs"

  Bardzo dobry rejs

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniały rejs."

  Korzystałem już kilkakrotnie z usług i nie mam żadnych uwag.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż z dziecmi"

  Wygodna podróż.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.