Tirrenia

Tirrenia łączy Włochy kontynentalne z Sardynią, Sycylią i wyspami Tremiti. Przewoźnik jest obecnie jednym z największych operatorów promowych w Europie.

Tirrenia wykonuje dużą liczbę przejść rocznie. Z flotą składającą się głównie z nowych super- szybkich promów można dotrzeć do miejsca docelowego w komforcie, w rekordowym czasie .

W skali rocznej , Tirrenia przeprawia około sześćdziesiąt tysięcy przepraw promowych , podróżuja cztery miliony mil , przyjmuje trzynaście milionów pasażerów na pokładzie , i transportuje dwa miliony samochodów.

Tirrenia Fleet ma jednolitej jakości rejs, projektowanie wnętrza i średniego wieku od 3 do 4 lat statek , jedne z najmlodszych w regionie Morza Śródziemnego .

Na najbardziej popularnych trasach , Tirrenia Ferries może pomieścić do 2700 pasażerów i 900 samochodów osobowych , osiągając prędkość do 30 węzłów .

Na pokładzie promu Tirrenia znajdziesz wszystkie standardowe udogodnienia, jakich można oczekiwać od jednej z najlepszych firm promowych w Europie . Zaloga Tirenii jest ​​przeznaczona dla zaspokojenia wszystkich wymagań pasażerów doprzekraczania najbardziej przyjemne i relaksującego doświadczenia.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Tirrenia harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Tirrenia