Olbia
Genua
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Olbia Genua

Trasa promowa Olbia Genua łączy Sardynia z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Moby Lines obsługuje swoje połączenia do 3 razy dzien, Grandi Navi Veloci 8 razy tydzien & Tirrenia posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 30 połączeń promowych tydzien na trasie Olbia Genua pomiędzy Sardynia i Włochy.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Olbia do Genua?

Czas przeprawy promowej z Olbia do Genua wynosi około 10h 40m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Olbia do Genua i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Olbia do Genua?

Cena promu z Olbia do Genua może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Olbia do Genua wynosi 288 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Olbia a Genua?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Olbia do Genua. Są to
  • Moby Lines
  • Grandi Navi Veloci
  • Tirrenia

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Olbia do Genua?

Zarezerwuj promy z Olbia do Genua poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Genua od Olbia?

Odległość pomiędzy Olbia a Genua wynosi około 209 mil morskich.

Olbia - Przewodnik

Olbia to włoskie miasto położone w północno-wschodniej części Sardynii, w subregionie Gallura. Miasto ma długą historię, i choć obecnie najczęściej jest postrzegany jako miasto tranzytowe dla podróżnych przy przybywaniu lub opuszczaniu Sardynii, Olbia ma dość wdzięku, ktory zasługuje na uwagę. Olbia ma jeden lub dwa ważne zabytki w obrębie miasta, a jego małe historyczne centrum jest przyjemnym miejscem do spedzenia czasu w restauracji lub barze. Miasto nie jest drogie, a to sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową na dzień lub dwa - być może dłużej, jeśli planujesz wybrać się na wycieczkę statkiem, odwiedzić plaże lub pobliskie zabytki. Główną atrakcją Olbii jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden po lewej stronie przedstawia San Simplicio, patrona Olbii. Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzony jest przez trzy dni w połowie maja.

Port Olbii znajduje się na wyspie połączonej z miastem. Promy samochodowe lacza Olbie z kontynentem włoskim do miejsc takich jak Genua i Civitavecchia, niedaleko Rzymu. ASPO autobus nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne z miasta to Golfo Aranci, na północ od Olbii.


Genua - Przewodnik

Port włoskim mieście Genua znajduje się w regionie Liguria kraju i leży na Morzu Śródziemnym. Jeden z największych w Europie, zabytkowym centrum Genui rozwija się w skomplikowanym labiryncie uliczek (Caruggi), które otwierają się nieoczekiwanie na małe kwadraty;Dusza miasta mieszka w zaułkach, gdzie zapachów, smaków i kultur połączonych w całej historii. W tym krajobrazie miejskim, gęstej, gdzie okna są tak blisko, że niemal dotknąć, style architektoniczne są kładzione na siebie, ze średniowiecznego muru służąc jako podstawy 14th-wiecznym budynku i gotyckie loggie stają modne bary: to jest miejsce, gdzieprzeszłość tworzy podwaliny obecnej.

Przeprojektowany przez Renzo Piano w 1992 roku, obszar starego portu w Genui, teraz staje się mekką dla turystów, którzy odwiedzają cieszyć aperitivo, zjeść obiad, zakupy, wybrać się na wycieczkę do kina, łyżwach lub popływać w basenie. Na końcu molo, dom do Magazzini del Cotone, z miasta (latarnia morska) Lanterna wznoszące się w pobliżu, można podziwiać Zatokę Genua i jej we wszystkich jej piękno. Wzgórza stanowią tło dla tej imponującej panoramy, kolorową w dzień i świeci się w nocy.

Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Z promy portowe odejść głównie Sardynia, Sycylia, Korsyka, Hiszpania, Tunezja i Maroko.Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, terminal czekają pokoje i duże centrum handlowe.


Olbia do Genua Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Grandi Navi Veloci 18:30 07:00 12 godziny 30 minuty pon., wt., czw., sob.
Grandi Navi Veloci 18:30 07:15 12 godziny 45 minuty śr.
Grandi Navi Veloci 19:00 07:00 12 godziny pt., niedz.
Moby Lines 21:00 08:30 11 godziny 30 minuty Codzienność
Moby Lines 21:30 07:30 10 godziny pon., wt., śr., czw., pt., niedz.
Moby Lines 22:30 08:30 10 godziny sob.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.