Cagliari
Civitavecchia
Promy do Rzym
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Cagliari Civitavecchia

Cagliari Civitavecchia polaczenie laczy Sardynia z Rzym. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grimaldi Lines. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 13 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Cagliari Civitavecchia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Cagliari do Civitavecchia?

Czas przeprawy promowej z Cagliari do Civitavecchia wynosi około 13h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Cagliari do Civitavecchia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Cagliari do Civitavecchia?

Cena promu z Cagliari do Civitavecchia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Cagliari do Civitavecchia wynosi 274 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Cagliari a Civitavecchia?

Jest 1 operator promowy dla Cagliari do Civitavecchia i jest to
  • Grimaldi Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Cagliari do Civitavecchia?

Zarezerwuj promy z Cagliari do Civitavecchia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Cagliari do Civitavecchia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Cagliari do Civitavecchia z
  • Grimaldi Lines

Czy można zabrać samochód na prom z Cagliari do Civitavecchia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Cagliari do Civitavecchia z
  • Grimaldi Lines

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Cagliari do Civitavecchia?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Civitavecchia od Cagliari?

Odległość pomiędzy Cagliari a Civitavecchia wynosi około 234 mil morskich.

Cagliari - Przewodnik

Cagliari jest stolica wyspy Sardynii. Miasto ma dluga historie i widzialo rzady wielu cywilizacji. Warto odwiedzic Domus de Janas, ktore sa prehistorycznymi grobami komorowymi, siegajace pomiedzy 3,400 a 2,700 pne, oraz duza nekropolie ery Kartaginskiej, rzymski amfiteatr, bizantyjska bazylike i trzy wieze z ery Pisan.

Cagliari jest jedna z "zielonych" wloskich miast i ma kilka ogrodow publicznych dla zwiedzajacych. Monte Urpinu Park to najbardziej zalesiony park i znajduje sie na niskim wzgorzu objetym sosnami i debami, wynosi okolo 62ha w wielkosci. Istnieje rowniez Park San Michele, ze sredniowiecznym zamkiem i Terramaini Park z oczkiem wodnym, ktore jest domem dla flamingow i innych ptakow brodzacych.

Port w Cagliari jest podzielony na dwa sektory, stary i nowy międzynarodowy terminal kontenerowy. Port zaplanowal uslugi statkiem pasazerskim do Civitavecchia, Neapol, Palermo i Trapani.


Civitavecchia - Przewodnik

Civitavecchia jest głównym portu promowego w Rzymie, Włochy. Atrakcyjny ośrodek jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, i znajduje się około 80 kilometrów na północny zachód od Rzymu, w regionie Lacjum w środkowych Włoszech. Jego port sięga ponad tysiąc lat, do 101-108 rne, kiedy to cesarz Trajan nakazał zbudowac port głębinowy Centumcellae do obsługi wysyłek Rzymskiej stolicy. W trakcie i po średniowieczu, Civitavecchia było kontrolowane przez serie papieży. Kilka odrestaurowanym średniowiecznych i barokowych budowlli (w tym ogromnej Forte Michelangelo i murów obronnych) przypominają o długiej historii Civitavecchia. Zwiedzanie w Civitavecchia zaczyna się w porcie, gdzie zwiedzający mogą uzyskać dobry widok na statek wycieczkowy. Forte Michelango, twierdza na zlecenie papieża Giulio II na początku 1500, jest przy bramie portowej. Za i nad portem, 17. wieczny mur obronny stanowi jedną stronę Lungoporto Gramsci, podwyższonego deptaku obok nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Samochody i pasażerowie odpływają promem z Civitavecchia do Sardynii, Sycylii, i innych miejsc we Włoszech, jak i za granicą.


Cagliari do Civitavecchia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Grimaldi Lines 20:00 09:00 13 godziny sob.
Grimaldi Lines 20:00 11:00 15 godziny czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.