Olbia
Civitavecchia
Promy do Rzym
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Olbia Civitavecchia

Trasa promowa Olbia Civitavecchia łączy Sardynia z Rzym i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tirrenia obsługuje swoje połączenia do 3 razy dzien, Grandi Navi Veloci 3 razy dzien & Grimaldi Lines posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 49 połączeń promowych tydzien na trasie Olbia Civitavecchia pomiędzy Sardynia i Rzym.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Olbia do Civitavecchia?

Czas przeprawy promowej z Olbia do Civitavecchia wynosi około 5h 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Olbia do Civitavecchia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Olbia do Civitavecchia?

Cena promu z Olbia do Civitavecchia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Olbia do Civitavecchia wynosi 255 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Olbia a Civitavecchia?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Olbia do Civitavecchia. Są to
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Olbia do Civitavecchia?

Zarezerwuj promy z Olbia do Civitavecchia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Olbia do Civitavecchia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Olbia do Civitavecchia z
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Czy można zabrać samochód na prom z Olbia do Civitavecchia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Olbia do Civitavecchia z
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Olbia do Civitavecchia?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Grimaldi Lines

Jak daleko jest Civitavecchia od Olbia?

Odległość pomiędzy Olbia a Civitavecchia wynosi około 152 mil morskich.

Olbia - Przewodnik

Olbia to włoskie miasto położone w północno-wschodniej części Sardynii, w subregionie Gallura. Miasto ma długą historię, i choć obecnie najczęściej jest postrzegany jako miasto tranzytowe dla podróżnych przy przybywaniu lub opuszczaniu Sardynii, Olbia ma dość wdzięku, ktory zasługuje na uwagę. Olbia ma jeden lub dwa ważne zabytki w obrębie miasta, a jego małe historyczne centrum jest przyjemnym miejscem do spedzenia czasu w restauracji lub barze. Miasto nie jest drogie, a to sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową na dzień lub dwa - być może dłużej, jeśli planujesz wybrać się na wycieczkę statkiem, odwiedzić plaże lub pobliskie zabytki. Główną atrakcją Olbii jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden po lewej stronie przedstawia San Simplicio, patrona Olbii. Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzony jest przez trzy dni w połowie maja.

Port Olbii znajduje się na wyspie połączonej z miastem. Promy samochodowe lacza Olbie z kontynentem włoskim do miejsc takich jak Genua i Civitavecchia, niedaleko Rzymu. ASPO autobus nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne z miasta to Golfo Aranci, na północ od Olbii.


Civitavecchia - Przewodnik

Civitavecchia jest głównym portu promowego w Rzymie, Włochy. Atrakcyjny ośrodek jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, i znajduje się około 80 kilometrów na północny zachód od Rzymu, w regionie Lacjum w środkowych Włoszech. Jego port sięga ponad tysiąc lat, do 101-108 rne, kiedy to cesarz Trajan nakazał zbudowac port głębinowy Centumcellae do obsługi wysyłek Rzymskiej stolicy. W trakcie i po średniowieczu, Civitavecchia było kontrolowane przez serie papieży. Kilka odrestaurowanym średniowiecznych i barokowych budowlli (w tym ogromnej Forte Michelangelo i murów obronnych) przypominają o długiej historii Civitavecchia. Zwiedzanie w Civitavecchia zaczyna się w porcie, gdzie zwiedzający mogą uzyskać dobry widok na statek wycieczkowy. Forte Michelango, twierdza na zlecenie papieża Giulio II na początku 1500, jest przy bramie portowej. Za i nad portem, 17. wieczny mur obronny stanowi jedną stronę Lungoporto Gramsci, podwyższonego deptaku obok nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Samochody i pasażerowie odpływają promem z Civitavecchia do Sardynii, Sycylii, i innych miejsc we Włoszech, jak i za granicą.


Olbia do Civitavecchia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Grimaldi Lines 12:30 19:00 6 godziny 30 minuty Codzienność
Grandi Navi Veloci 13:00 19:00 6 godziny sob.
Tirrenia 13:00 19:00 6 godziny sob.
Grandi Navi Veloci 15:30 21:00 5 godziny 30 minuty pon., pt., niedz.
Tirrenia 15:30 21:00 5 godziny 30 minuty pon., pt., niedz.
Grandi Navi Veloci 23:00 06:00 7 godziny Codzienność
Tirrenia 23:00 06:00 7 godziny Codzienność

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.