Golfo Aranci do Piombino Prom

Golfo Aranci Piombino polaczenie laczy Sardynia z Wlochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Sardinia Ferries. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Golfo Aranci Piombino zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Golfo Aranci do Piombino Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia do Wloch.

Golfo Aranci - Piombino Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 2 przeprawy w tygodniu 5 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Golfo Aranci Piombino

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Golfo Aranci Piombino to samochod + 2 pasazerów.

Golfo Aranci Przewodnik

Golfo Aranci to miasto w prowincji Olbia-Tempio na włoskiej wyspie Sardynia. Znajduje się około 200 km na północ od Cagliari i 13 km na północny-wschód od Olbii. Miasto ma dogodne połączenia morskie z resztą Włoch. Oprócz plaż w zatoce, turysci powinni również odwiedzić piękne plaże w okolicach miasta, na przykład, Cala Moresca Cala Greca, Cala Sabina i Spiaggia Bianca. Rezerwat morski wyspy Tavolara jest bardzo blisko, obok pięknej Capo Coda Cavallo. Morze słynie z przejrzystości i urody i oferuje wspaniałe możliwości uprawiania sportów wodnych, w szczególności nurkowania.

Połączenia promem sa do Włoch poprzez codzienne promy do portów Livorno i Civitavecchia, Fiumicino. Udogodnienia w tym małym porcie są ograniczone do hali odplywow, kawiarni i małego sklepu spożywczego.

Piombino Przewodnik

Kiedys starozytny port Falesia, Włoskie miasto Piombino obecnie oferuje dwa punkty widokowe, które pomagają docenic odwiedzajacym spektakularne wybrzeże. Piazza Bovio jest naturalna tarasa, ktora oferuje wspaniały widok na morze i stary port jest idealnym miejscem do obserwacji aktywnosci portu rybackiego. Brukowane ulice są pokryte restauracjami i winiarniami. Region jest bogaty w kulinarne oferty, w tym baccalà i ziemniaki, rybny gulasz lokalny - caciucco, i duszone czy nadziewane małże. Spacer po "Małym Paryżu", którego nazwa nawiązuje do rządów Elisa Bonaparte, daje gościom dawne zabytkowe budynki, które podkreślają znaczenie Piombino w czasie średniowiecza i renesansu. Do tych budynkow należą Rivellino, Palazzo Nuovo i 16 wieczny zamek zbudowany przez Cesare Borgia, aby bronić miasto.

Z portu odpływają promy bezpośrednio do wysp archipelagu Tuscan (Elba jest zaledwie 10 km od wybrzeża), a także na Sardynię i Korsykę.