Porto Torres do Genua Prom

Porto Torres Genua trasa promowa laczy Sardynia z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 5 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 12 godziny gdy Tirrenia serwis operuje do 9 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 5 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Porto Torres Genua pomiedzy Sardynia i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Porto Torres do Genua Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Sardynia do Wloch.

Porto Torres - Genua Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 5 przeprawy w tygodniu 12 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Tirrenia
    • 9 przeprawy w tygodniu 10 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Porto Torres Genua

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Torres Genua to samochod + 2 pasazerów.

Porto Torres Przewodnik

Porto Torres to miasto położone na północno-zachodnim wybrzeżu Sardynii. Leży około 25 kilometrów na wschód od cypla Gorditanian a także na zatoce Asinara. Jedną z głównych atrakcji miasta to, Bazylika San Gavino z 11 wieku, która została zbudowana z wykorzystaniem tylko szlachetnych kamieni takich jak marmur, porfir i granit. Kościół jest największym romańskim kościółem w Sardynii. Interesujące są także Katakumby Tanca Borgoña które są podziemnym przejściem dla praktyk religijnych.

Po Olbii, Porto Torres jest najlepszym portem na Sardynii. Promy łączą wyspę z Genuia (11 godz), Civitavecchia (7 godzin i 15 minut) i Barcelona (11 godzin i 15 minut). Istnieją również usługi do Ajaccio (3 godziny i 30 minut) i Propriano (4 godziny) na Korsyce, i do Marsylii (17 godzin).

Genua Przewodnik

Port włoskim mieście Genua znajduje się w regionie Liguria kraju i leży na Morzu Śródziemnym. Jeden z największych w Europie, zabytkowym centrum Genui rozwija się w skomplikowanym labiryncie uliczek (Caruggi), które otwierają się nieoczekiwanie na małe kwadraty;Dusza miasta mieszka w zaułkach, gdzie zapachów, smaków i kultur połączonych w całej historii. W tym krajobrazie miejskim, gęstej, gdzie okna są tak blisko, że niemal dotknąć, style architektoniczne są kładzione na siebie, ze średniowiecznego muru służąc jako podstawy 14th-wiecznym budynku i gotyckie loggie stają modne bary: to jest miejsce, gdzieprzeszłość tworzy podwaliny obecnej.

Przeprojektowany przez Renzo Piano w 1992 roku, obszar starego portu w Genui, teraz staje się mekką dla turystów, którzy odwiedzają cieszyć aperitivo, zjeść obiad, zakupy, wybrać się na wycieczkę do kina, łyżwach lub popływać w basenie. Na końcu molo, dom do Magazzini del Cotone, z miasta (latarnia morska) Lanterna wznoszące się w pobliżu, można podziwiać Zatokę Genua i jej we wszystkich jej piękno. Wzgórza stanowią tło dla tej imponującej panoramy, kolorową w dzień i świeci się w nocy.

Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Z promy portowe odejść głównie Sardynia, Sycylia, Korsyka, Hiszpania, Tunezja i Maroko.Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, terminal czekają pokoje i duże centrum handlowe.