COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Moby Lines

Moby Lines łączy kontynentalne Włochy z Sardynią, Korsyką i Elbą. Twoje wakacje rozpoczynają się wraz z wejściem na pokład promu Moby Lines! Podróżowanie z Moby oznacza całkowitą swobodę w przyjemnym otoczeniu i w serdecznej atmosferze.

Wyposażone w specjalne elementy architektoniczne i z wyjątkowym wnętrzem, promy Moby Lines Fast Cruise mają szczególny charakter, który znajdują odzwierciedlenie w atmosferze na pokładzie spełniającej życzenia każdego podróżnika.

Z możliwością wyboru wielu portów i tras promowych, Moby Lines są wyposażone tak, aby Państwa podróż była przyjemna i relaksująca.

Z directferries.pl można znaleźć Moby Lines rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Moby Lines bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Moby Lines z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Moby Lines

Moby Lines opinie klientów

 • "St. Teresa - Bonifacio i z powrotem"

  powtarzalna jakość usług, tereminowość,warunki podróży- jedyne co bym zmianił to możliwość /opcjonalnie/ to plik z biletem na telefon- w przypadku turysty, który niekeiedy na ograniczony dotęp do dukarki to spory kłopot. Tak robi też tania linia lotnicza, ale tu od 2-3 lat można mieć bilet na telefonie.Mi zajęło cały dzień, żeby znależść możliwość wydrukowania biletu- w obecnych czasach do spory kłopot.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "OK!!!!"

  ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs na Elbę"

  Rejs był pełen wrażeń. Błękit morza, mewy niemal stojące w powietrzu w oczekiwaniu na pożywienie rzucane przez pasażerów, miła obsługa.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przeprawa Sardynia Livorno"

  Prom wypłynął i przypłynął punktualnie, miejsce na auto ok, dużo atrakcji na pokładzie. Polecamy.

  Przeczytaj Więcej Zwiń