Moby Lines
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Moby Lines

Moby Lines łączy kontynentalne Włochy z Sardynią, Korsyką i Elbą. Twoje wakacje rozpoczynają się wraz z wejściem na pokład promu Moby Lines! Podróżowanie z Moby oznacza całkowitą swobodę w przyjemnym otoczeniu i w serdecznej atmosferze.

Wyposażone w specjalne elementy architektoniczne i z wyjątkowym wnętrzem, promy Moby Lines Fast Cruise mają szczególny charakter, który znajdują odzwierciedlenie w atmosferze na pokładzie spełniającej życzenia każdego podróżnika.

Z możliwością wyboru wielu portów i tras promowych, Moby Lines są wyposażone tak, aby Państwa podróż była przyjemna i relaksująca.

Z directferries.pl można znaleźć Moby Lines rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Moby Lines bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Moby Lines z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Moby Lines

Moby Lines routes and ports

Moby Lines opinie klientów

 • "Opinia"

  😊

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "St. Teresa - Bonifacio i z powrotem"

  powtarzalna jakość usług, tereminowość,warunki podróży- jedyne co bym zmianił to możliwość /opcjonalnie/ to plik z biletem na telefon- w przypadku turysty, który niekeiedy na ograniczony dotęp do dukarki to spory kłopot. Tak robi też tania linia lotnicza, ale tu od 2-3 lat można mieć bilet na telefonie.Mi zajęło cały dzień, żeby znależść możliwość wydrukowania biletu- w obecnych czasach do spory kłopot.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "OK!!!!"

  ok

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Rejs na Elbę"

  Rejs był pełen wrażeń. Błękit morza, mewy niemal stojące w powietrzu w oczekiwaniu na pożywienie rzucane przez pasażerów, miła obsługa.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.