Moby Lines

Moby Lines łączy kontynentalne Włochy z Sardynią, Korsyką i Elbą. Twoje wakacje rozpoczynają się wraz z wejściem na pokład promu Moby Lines! Podróżowanie z Moby oznacza całkowitą swobodę w przyjemnym otoczeniu i w serdecznej atmosferze.

Wyposażone w specjalne elementy architektoniczne i z wyjątkowym wnętrzem, promy Moby Lines Fast Cruise mają szczególny charakter, który znajdują odzwierciedlenie w atmosferze na pokładzie spełniającej życzenia każdego podróżnika.

Z możliwością wyboru wielu portów i tras promowych, Moby Lines są wyposażone tak, aby Państwa podróż była przyjemna i relaksująca.

Z directferries.pl można znaleźć Moby Lines rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Moby Lines bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Moby Lines z innymi firmami promowymi.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Moby Lines

Moby Lines opinie klientów

 • "podróż z MoBy Lines"

  Jedyny minus to wydłużenie czasu podróży.

  Paweł płynął z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "MobyLines + Directferries Livorno<->Sardynia"

  Moby Lines - OK, wszystko zgodnie z planem ii oczekiwaniami. DirectFerries - musiałem zmienić dane na bilecie (zmiana samochodu - marka+numer rejestracyjny) wniemalże w przededniu wyjazdu, bilet był teoretycznie bez możliwości jakichkolwiek zmian. W DF udało się to zrobić telefonicznie w 5 minut miałem emailem potwierdzenie zmiany i nową rezerwację. Myślę, że bezpośrednio w Moby mogłoby nie być tak prosto.

  Maciej płynął z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Jak trafić"

  Prom, jak prom - trochę wysłużony, ale w porządku. Czysto, obsługa uprzejma, punktualny. Natomiast, jeżeli Directferries ma jakiś wpływ na zarząd portu Livorno, to stanowczo trzeba poprawić informację i oznakowanie dojazdu do promów. W tej chwili się błądzi i niepotrzebnie denerwuje. Czy nie może być jak w Bastii?

  Ryszard płynął z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo przyjemna podróż"

  Bary, restauracja, a co najważniejsze plac zabaw dla dzieci. Bardzo czysto. Wszystko super.

  Tomasz płynął z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń