COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Moby Lines

Moby Lines łączy kontynentalne Włochy z Sardynią, Korsyką i Elbą. Twoje wakacje rozpoczynają się wraz z wejściem na pokład promu Moby Lines! Podróżowanie z Moby oznacza całkowitą swobodę w przyjemnym otoczeniu i w serdecznej atmosferze.

Wyposażone w specjalne elementy architektoniczne i z wyjątkowym wnętrzem, promy Moby Lines Fast Cruise mają szczególny charakter, który znajdują odzwierciedlenie w atmosferze na pokładzie spełniającej życzenia każdego podróżnika.

Z możliwością wyboru wielu portów i tras promowych, Moby Lines są wyposażone tak, aby Państwa podróż była przyjemna i relaksująca.

Z directferries.pl można znaleźć Moby Lines rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Moby Lines bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Moby Lines z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Moby Lines

Moby Lines opinie klientów

 • "Opinia"

  Wszystko planowo, sprawnie. Polecam. 

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Dobra jakość usług, przeprawa sprawna i bezpieczna, kajuta czysta, wygodna i wyspałem się świetnie

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podroz "

  Super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Profesjonalnie i miło"

  Profesjonalna i miła obsługa. Dobry standard wyposażenia. Moja pierwsza przeprawa promem samochodem i zachowam bardzo pozytywne wrażenia. Bardzo sprawnie zorganiozowany i poprowadzony wjazd i wyjazd z promu. Brawo załoga i kapitan. Dziękuję

  Przeczytaj Więcej Zwiń