Piombino do Rio Marina Prom

Piombino Rio Marina polaczenie laczy Wlochy z Elba. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Toremar. Polaczenie odbywa sie do 56 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Piombino Rio Marina zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Piombino do Rio Marina Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Elbę.

Piombino - Rio Marina Armatorzy Promowi

  • Toremar
    • 8 Przeprawy Dziennie 45 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Piombino Rio Marina

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Piombino Rio Marina to samochod i 2 pasazerów.

Piombino Przewodnik

Piombino to miasto położone w prowincji Livorno w Toskanii, we Włoszech. Miasto leży na granicy Morza Liguryjskiego oraz Morza Tyrreńskiego, naprzeciwko wyspy Elba i na północnej stronie Maremma. Zabytkowe centrum tego miasta sięga do czasów, gdy był portem Etrusków.Miasto było również ważnym portem w średniowieczu Republiki Pizy. Odwiedź w sierpniu i goście mają okazję uczestniczyć w "Agosto con Gusto", główne targi żywności i wina, które celebruje tradycje kulturowe i kulinarne Piombino. Muzeum Cytadeli i Miasto jest idealnym miejscem, aby dowiedzieć się więcej na temat prehistorycznych, etruskiej i rzymskiej przeszłości miasta. W następstwie wybrzeża są liczne ścieżki rowerowe i piesze prowadzące przez Morze Śródziemne w kierunku nowoczesnego portu turystycznego Salivoli i obok wielu rodzinnych piwnic otwartych na wizyty i degustacje.

Z portu odpływają promy bezpośrednie do wysp archipelagu Toskanii (Elba 10 km od wybrzeża), a także na Sardynię i Korsykę.

Rio Marina Przewodnik

Rio Marina położone jest we wschodniej części wyspy Elba, w małych wlocie otoczonej wzgórzami. Te wzgórza charakteryzują się czerwonej ziemi, który jest ze względu na wydobycie żelaza tlenek, które miało miejsce w przeszłości. W tym obszarze wydobycia tlenek żelaza miała miejsce już w okresie Etrusków i był wraz z rybołówstwa, główną aktywność mieszkańców Rio Marina, aż zaledwie kilka lat temu. Dziś Rio Marina to nadmorski kurort we wszystkie niezbędne udogodnienia dla swoich gości.Kościół San Rocco jest popularną atrakcją w mieście. Jest szyku wieży w porcie, który ma ośmiokątny bazę i zostało zlecone przez Giacomo V Appiano w 1534 jako poszukiwania i obrony. Kolejną atrakcją na wyspie jest to Park mineralne, gdzie to jest możliwe, aby zobaczyć różnorodność minerałów obecnych w różnych częściach wyspy - istnieje około 1000 wybrane okazy - i odwiedzić kopalnię.

Z portu istnieją połączenia z lądem, jako alternatywa dla Portoferraio.