Zarezerwuj Prom do Dunkierka

Port Dunkierka w Francja oferuje 12 polączeń promowych dziennie do Dover w Anglia. Przeprawa promowa Dunkierka do Dover z DFDS Seaways trwa od 2 godziny.

Dunkierka Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Dunkierka - Prom alternatywny

Dunkierka - Rozkłady

 • DFDS Seaways
  • 12 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Dunkierka - Przewodnik

Dunkierka to francuskie miasto położone nad Morzem Północnym, niedaleko granicy z Belgią (w regionie Nord-Pas-de-Calais, w departamencie Nord).

W mieście znajduje się duży port pasażerski i rybacki, także stacja kolejowa Gare de Dunkerque. Połączenie autostradą A 25 z Lille. Port w Dunkierce jest trzecim co do wielkości we Francji. Ze względu na swoje strategiczne położenie odgrywa dużą rolę w transporcie pasażerskim i frachtowym między Europą i Wielką Brytanią. Promy pasażerskie wypływają co godzinę do angielskiego portu w Dover. Dunkierka stała się popularnym portem promowym wśród polskich emigrantów, przemieszczających się między Polską a Wielką Brytanią i Irlandią. Z Dunkierki mogą się przeprawić tylko zmotoryzowani pasażerowie.

Jak dostać się do portu w Dunkierka?

 • Dunkierka - adres portu

  DFDS Terminal Car ferry, Route du petit, Denna, Port 5625, 59279 Loon plage

 • Dunkierka - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Dunkierka przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Dunkierka - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!