Zarezerwuj Dunkierka Prom

Dunkierka port w Francja polaczy Was z Dover w Anglia z wyborem do 12 polaczen promowych dziennie. Dluglosc polaczenia Dunkierka do Dover trwa od 2 godziny i polaczenie operowane jest przez DFDS Seaways.

Dunkierka Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Dunkierka Alternatywny Prom

Dunkierka Obsluga Promu

 • DFDS Seaways
  • 12 Przeprawy Dziennie 2 godz
  • Uzyskaj cenę

Dunkierka Przewodnik

Dunkierka to francuskie miasto położone nad Morzem Północnym, niedaleko granicy z Belgią (w regionie Nord-Pas-de-Calais, w departamencie Nord).

W mieście znajduje się duży port pasażerski i rybacki, także stacja kolejowa Gare de Dunkerque. Połączenie autostradą A 25 z Lille. Port w Dunkierce jest trzecim co do wielkości we Francji. Ze względu na swoje strategiczne położenie odgrywa dużą rolę w transporcie pasażerskim i frachtowym między Europą i Wielką Brytanią. Promy pasażerskie wypływają co godzinę do angielskiego portu w Dover. Dunkierka stała się popularnym portem promowym wśród polskich emigrantów, przemieszczających się między Polską a Wielką Brytanią i Irlandią. Z Dunkierki mogą się przeprawić tylko zmotoryzowani pasażerowie.

Jak dostac sie do Dunkierka portu promowego

 • Dunkierka adres portu

  DFDS Terminal Car ferry, Route du petit Denna, Port 5625, 59279 Loon plage

 • Dunkierka Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Dunkierka przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Dunkierka Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!