COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Poludniowa Korea

W Direct Ferries mozesz porownac wszystkie Ferries to South Korea aby uzyskac najlepsza oferte dla swojej wycieczki.

Mozesz porownac wszytkie promy do Poludniowa Korea w szybki i latwy sposob, aby upewnic sie ze dostaniesz najlepsza dostepna opcje w najlepszej cenie!

Skorzystaj z linków do różnych promow Poludniowa Korea poniżej lub by porównać harmonogramy i ceny, teraz wystarczy wpisać swoje dane w naszej 'Wyszukiwarka'.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

Poludniowa Korea opinie

  • "DFP27259507"

    Rezerwacja miała być potwierdzona 24 do 48 godzin. W ciągu 3 dni nie dostałem potwierdzenia, przez co zmarnowaliśmy 6 godzin na podróż do portu w celu zakupienia biletów osobiście. Po zarezerwowaniu biletu w okienku, na następny dzień przyszedł email z potwierdzeniem rezerwacji. Po 4 dniach. Żałuję że skorzystałem z rezerwacji przez nasz serwis, ponieważ kosztowało nas to kupę nerwow oraz zmarnowany dzień. Email z potwierdzeniem przyszedł po 4 dniach, jak już sami ogarnelismy temat. Usługa do niczego. Po powrocie do kraju będę się starał o zwrot kosztów podróży oraz o zadośćuczynienie zmarnowanego czasu. Wizyta u prawnika będzie trwała krócej niż czas poświęcony na rezerwację. Nie będę polecał.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Poludniowa Korea - Trasy i Porty