Hanil Express
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Hanil Express

Hanil Express łączy Wando w Korei Południowej z wyspami Jeju i Chuja.

Hanil ekspresowe sa jednym z najwiekszych i najbardziej znanych firm promowych Korei Poludniowej i sa w tej branzy od ponad szescdziesieciu lat.

Hanil ekspresowe posiada trzy promy samochodowe między Jeju i Wando.Hanil Niebieski Narae i Hanil Prom plywaja bezposrednio do Jeju, gdy prom Hanil na Chuja Island. Przeprawy promowe do Jeju zwykle zajmuje okolo 90 minut, podczas gdy przejscie do Chuja to okolo 2 godzin.

LTrzy statki roznia sie stylem i usług. Hanil Niebieski Narae jest samochod prom wysokiej predkosci roboczej najszybsze przejscie miedzy kontynentem, a Jeju i pojemnosc dla maksymalnie 570 pasazerow i 63 samochodow. Prom Hanil samochodowy jest wiekszy, bardziej tradycyjny jest w stanie pomiescic do 1000 pasazerow i ponad 100 samochodow.

Zobacz Hanil Express,ceny i rozkłady jazdy, bilety Hanil Express z directferries.pl. Szukasz alternatywnej trasy lub statku dla swoich planów? Nie martw się, będziemy również porównywac Hanil Express z alternatywnymi firmami promowymi.

Na pokładzie Hanil Express

Hanil Express routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.