COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Tunezja

Tunezja to państwo arabskie leżące w północnej Afryce nad Morzem Śródziemnym. Graniczy z Algierią i Libią, a ponad 40% jego terytorium zajmuje pustynia Sahara.

Ten arabsko-berberyjski naród jest jednym z najbardziej liberalnych ze świata muzułmańskiego; alkohol jest łatwo dostępny a kobiety nie czują się onieśmielone.

Wakacje w Tunezji do powiew egzotyki, smak niezwykłych potraw, orientalne zapachy i niezapomniane widoki. W tym starym arabskim kraju, którego historia liczy ponad 3000 lat można zwiedzić berberyjskie wioski, andaluzyjskie miasteczka, muzułmańskie ribaty i żydowskie synagogi.

Ruiny amfiteatru w El-Djem są zaliczane do najwspanialszych pozostałości z czasów rzymskich w Afryce. Świetnością dorównują im ruiny w Bulla Regia czy Dugdze. W Muzeum Bardo w Tunisie można podziwiać niepowtarzalną, jedną z najcenniejszych na świecie, kolekcję rzymskich mozaik. Islamskiemu dziedzictwu Tunezja zawdzięcza niezwykłą architekturę. W Tunezji znajduje się 8 miejsc wpisanych na Listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 5 przeprawy w tygodniu 19 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 3 przeprawy w tygodniu 21 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 3 przeprawy w tygodniu 19 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 2 przeprawy w tygodniu 10 godz
  • Uzyskaj cenę

Tunezja opinie

 • "Szybki prom do Francji"

  W sierpniu plynalem promem do Francji w odwidziny do przyjaciol. Moje wrazenia z podrozy na tym statku mogly by byc lepsze. Wybor jedzenia byl dosc ograniczony chociaz smaczny. Statek byl zadbany, plus za czyste toalety. Pewne zastrzezenia co do wysokich cen za drinki. Pochwala za punktualanosc . Z przyjemnoscia wroce na ten statek w przyszlosci!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Świetny statek"

  Wspaniała podróż do Barcelony w pięknym statku! Nie przepadam za przebywaniem na promie przez długi czas ponieważ zazwyczaj cierpię na chorobę morską ale po tym doświadczeniu zmieniłam zdanie. Salony wypoczynkowe są przestronne, zadbane i czyste, miałam wrażenie, że jestem w hotelu a nie na morzu. Mój chłopak i ja byliśmy bardzo zadowoleni!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Fantastyczny prom"

  Moim zdaniem ten prom jest fantastyczny! Zasługuje na więcej niż tylko 3 i pół gwiazdki. Jedzenie było smaczne, a kabiny ładne i czyste. Na statku jest także basen i dyskoteka. Zdecydowanie polecam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wspaniały statek!"

  Mój chłopak i ja popłynęliśmy tym promem do Barcelony i muszę powiedzieć, że jest naprawdę wyjątkowy. Doskonałe jedzenie, świetne spa, dyskoteka, kasyno, basen i ładne kabiny. To mój ulubiony statek.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Tunezja - Trasy i Porty