Palermo do Tunis Prom

Palermo Tunis trasa promowa laczy Sycylia z Tunezja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny gdy Grimaldi Lines serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 11 godz.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Palermo Tunis pomiedzy Sycylia i Tunezja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Palermo - Tunis Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 10 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Grimaldi Lines
    • 2 przeprawy w tygodniu 11 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Palermo Tunis

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Palermo Tunis to samochod + 2 pasazerów.

Palermo Przewodnik

Palermo to włoskie miasto na Sycylii, które posiada międzynarodową reputację jego historii, kultury, gastronomii i architektury. Miasto, znajduje się w północno-zachodniej części Sycylii, w Zatoce Palermo na Morzu Tyrreńskim. Palermo jest kulturalną, gospodarczą i turystyczną piecza Sycylii, ktora przyiaga turystów do miasta, aby doświadczyć jego kulturę i cieszyć się jego doskonałą pogodę śródziemnomorskia. Często wyblakłe wspaniałości wielu pałaców i kościołów w Palermo w centrum ustępuje miejsca popularnym obszarom, których sposób życia nie w pełni należy do 21 wieku. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rynków, których arabskie początki są widoczne jeszcze dziś dzięki ich hałasowi, zapachy, kolory, wąskie labiryntowe ulice, wspaniały wachlarz żywności i innych towarów na półkach i ogólną "souk" atmosfera.

Promy z miasta odplywaja do wielu miejsc, w tym Genui (czas podrozy 21 godz), Civitavecchia (14 godzin podróż), Neapolu (10 godzin i 30 minut) i Tunezji (10 godzin). Pasażerowie piesi muszą stawic sie , w ciągu 1 godziny przed odplynieciem, a pojazdy na 2 godziny.

Tunis Przewodnik

Tunisie, stolicy Tunezji, znajduje sie w polnocnej części kraju, w pobliżu Kartaginy i Sidi Bou Said. Dzięki wspaniałej mieszanki stylów architektonicznych, szerokich i wąskich uliczek bulwarów biegną częściowo przez tramwajów Tunis uosabia ducha i dziedzictwa południowej i północnej części Morza Śródziemnego. Miasta 9. wieku Medina ma już swoje stare, kamienne ściany, ale stożkowe ulice, suków meczety oraz struktury historyczne pozostają na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W odróżnieniu do starożytnego kwartału dezorientującego skręcie cienkich korytarzy, Ville Nouvelle (Nowe Miasto) Tunis posiada schludny, uporządkowany układ siatki kolonialnego stylu i elegancji zbudowany przez Francuzów. W centrum stolicy, bardziej niedawne ożywienie przyniósł świeżego blasku i remont do swoich znakomitych teatrów, secesyjnych budynków francusko-arabskim rynku i katedry Colonial zbudowany w rzymskim stylu bizantyjskim. Aby uciec przed popołudniową ciepło miasta, goście powinni chwycić miejsce na zacienionym tarasie kawiarni tarasu Belvedere Park lub szukać jednego z Tunisu "dobrze utrzymane muzeów, takich jak Ben Abdallah, Dar Musée National du Bardo.