COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grimaldi Lines

Linie Grimaldi zapewniają liczne połączenia promowe z Hiszpanii, Tunezji, Maroko, Malty, Grecji, Sardynii i na Sycylię.

Grimaldi Lines jest częścią słynnej grupy Grimaldi, który obejmuje Monoan Lines i Finnlines. Grimaldi start juz w XIV w i jest grupa, ktora obejmują jedną z największych flot statków na świecie.

Z Grimaldi Lines znajdziesz flotę nowej generacji szybkich i komfortowych promów i jakości ich usług. Na pokładzie znajdziesz rozrywke, a w nocy odpoczynek podczas podrozy.

Directferries.pl pozwala na porównanie Grimaldi Lines rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Grimaldi Lines

Grimaldi Lines opinie klientów

 • "Polecimy swoim znajomym"

  Będziemy jeszcze korzystać

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Good value, comfortable trip"

  Was worth it

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Miła podróż"

  Sama podróż statkiem - bez zarzutu, ale... trzeba się sporo namęczyć, żeby się na ten statek w ogóle dostać. Biuro armatora w porcie w Katanii zamknięte na głucho! Trzeba było szukać kogoś z załogi pod trapem statku. Potem było już łatwiej: przyjechał po nas samochód, który zawiózł nas do jakiegoś metalowego kontenera na drugim końcu portu (jakieś 3-4 razy dalej niż eleganckie biuro armatora w budynku dworca morskiego), żeby wydać nam karty pokładowe, a potem odwiózł z powrotem na statek. Dziwna organizacja.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Sardynia "

  Wszystko super

  Przeczytaj Więcej Zwiń