COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grimaldi Lines

Linie Grimaldi zapewniają liczne połączenia promowe z Hiszpanii, Tunezji, Maroko, Malty, Grecji, Sardynii i na Sycylię.

Grimaldi Lines jest częścią słynnej grupy Grimaldi, który obejmuje Monoan Lines i Finnlines. Grimaldi start juz w XIV w i jest grupa, ktora obejmują jedną z największych flot statków na świecie.

Z Grimaldi Lines znajdziesz flotę nowej generacji szybkich i komfortowych promów i jakości ich usług. Na pokładzie znajdziesz rozrywke, a w nocy odpoczynek podczas podrozy.

Directferries.pl pozwala na porównanie Grimaldi Lines rozkładow jazdy i cen wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed podjęciem decyzji by znalezc najlepsze rozwiązanie dla Twojej podróży.

Wszystkie trasy Grimaldi Lines

Grimaldi Lines opinie klientów

 • "Fajny sposób na transport po Morzu Śródziemnym"

  Przeprawa z Veletty do Katani udana. Wszystko Zgodnie z planem. Dobrym rozwiązaniem jest kabina do spania jeśli podróżuje się nocą. Minusem - słaba obsługa w barze. I uwaga: miejsce zaokrętowania na prom wskazane na stronie i na bilecie było zupełnie inne aniżeli w rzeczywistości. Musieliśmy wziąć Taxi by dotrzeć na czas.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Grimaldi Lines"

  Polecam, wysoka jakość świadczonych usług, miła i pomocna załoga promu.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Sardynia IX 2016"

  Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości usługi. Czystość na promie do niewielkiej poprawy.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "podróż"

  Swietne linie, polecam

  Przeczytaj Więcej Zwiń