Ventouris Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Ventouris Ferries

Ventouris Ferries oferuje regularne połączenia na popularnej trasie z Bari, Włochy do Durres w Albanii.

Ventouris promy zostały uruchomione z międzynarodowymi promami od wczesnych lat osiemdziesiątych z nowoczesną flotą komfortowych, szybkich i luksusowych promów niezwykle atrakcyjnymi restauracjami, barami, kasynami, sklepami wolnocłowymi.

Ventouris promy mówi, wszystko, co musisz o nich wiedzieć - płacić mniej podróżować najlepiej!

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Ventouris Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Ventouris Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Ventouris Ferries z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Ventouris Ferries

Ventouris Ferries routes and ports

Ventouris Ferries opinie klientów

  • "Ferries"

    Nardzo miła obsługa. Żadnych problemów.

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Grecja - Italia (Igoumenitsa - Bari)"

    Przeprawa odbyła się bardzo sprawnie i punktualnie. Statek czysty i na pierwszy rzut oka robiący bardzo pozytywne wrażenie. Jednak jedna generalna uwaga - silniki powodowały potworne (!!!) wibracje, oraz w większości dostępnych pomieszczeń bardzo było czuć spaliny. Było to do tego stopnia uciążliwe, że nie dało się spokojnie przespać. Na drugi dzień wszyscy ruszyliśmy w dalszą podróż z potwornym bólem głowy. Statek, którym płynęliśmy chyba wymagałby jakiegoś generalnego remontu! Dlatego statku polecić nie mogę, przewoźnika tak, bo wszystko odbyło się bez problemu. Jednak na wybór statku nie mieliśmy żadnego wpływu. Promem płynęliśmy już wielokrotnie, jednak nigdy nie było to tak koszmarne przeżycie.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.